Renno Soosaar usub meeskonna võimalustesse

Autor: Alver, 14 veebruar, 2018

Peatselt algavaks jalgpalli Premium liiga hooajaks valmistuva FC Kuressaarega liitunud 19-aastane kaitsja Renno Soosaar usub, et meeskonnal on head võimalused püsima jääda.

“Muljed on väga head,” tõdes eelmisel hooajal esiliigas FC Flora U21 meeskonnaga ka FC Kuressaare vastu mänginud Renno Soosaar. “Kindlasti läheb raskeks, aga tabelilõpus annab Kalevi, Viljandi ja Pärnuga pusida ning nad on täiesti mängitavad.”

FC Kuressaare plussiks peab Raasiku FC Joker kasvandik ja noortekoondise kandidaat Renno Soosaar meeskonnavaimu. “Tahtmine on väga tugev ja pingutatakse palju,” märkis ta. “Juurde on võimalik panna palliga mängus ning katsuks rohkem palli hoida ja mitte kiirustada. Ise tahaks nagu iga kaitsja, teha mis tahes, peamine mitte väravat lasta. Kolme kaitsjaga mänguga pole ma veel harjunud, sest Floras mängisime nelja kaitsjaga. Aga päris meeldib selline formatsioon.”

Peatreener Jan Važinski hinnangul on Renno Soosaar füüsiliselt tugev ja ta täidab kõik kaitsjale ettenähtud ülesanded. „Ta on puhas kaitsemängija, keda mingil muul positsioonil kasutada ei saa ja kõigepealt ootan temalt stabiilsust,“ märkis Važinski.