Rasmus Saarel mitmed kosilased

Autor: Alver, 3 detsember, 2018

Premium liigas korraliku hooaja teinud kaitsja Rasmus Saar on saanud järgmise hooaja osas mitmeid vihjeid, kuid otseseid pakkumisi ei ole veel olnud.

„Täitsa kindel ei ole, kus ma järgmine hooaeg mängin, mingeid asju on mainitud, aga eks räägin ka Floraga läbi, mida nemad minu tulevikus näevad,“ rääkis esindusmeeskonnas ja Premium liigas debüüthooaja teinud 18-aastane Rasmus Saar.

Endale harjumatult pidi Rasmus Saar alustama treener Jan Važinski viie mehelises kaitseliinis parema kaitsja positsioonil. „Eks enne hooaega jah mõtlesin, et mängin pigem ääreründes, sest Floras olin just sellel positsioonil,“ rääkis ta.

„Olin algul segaduses, kui mind kaitsesse pandi, aga hakkasin äärekaitses harjuma ning hakkas väga meeldima seal mängimine. Hooaja lõpus sain juba okeilt hakkama ehk võib enam vähem rahule jääda.“

Rasmus Saare hinnangul on tema jaoks hooajast kõige positiivsem, et meeskond jäi püsima, ise sai ta piisavalt mängu aega ja selle üle on ta ka väga õnnelik. „Võib-olla see väravate vahe läks suureks ja kaitsemängijana seda arvu ei ole hea vaadata,“ leidis Saar, lisades, et kindlasti oleks pidanud vähem suureskoorilisi kaotusi vältima.

Oma mängu analüüsides märks Rasmus Saar, et ta pani kindlasti juurde füüsiliselt, sest kui hooaja algul oli raske tempos püsida, siis teisel poolel oli ta kogu aeg mänguga kaasas. „Eks igas elemendis sai veidi juurde pandud, kuid õppida on veel palju,“ lausus ta.

Meistriliiga 36 kohtumisest peab Rasmus Saar kõige olulisemaks momendiks viimast 1:0 võidetud üleminekumängu FC Elvaga, mille tulemusel jäädi liigasse püsima ning võiduvärav kanti just tema arvele. Üks meeldejäävamaid mänge oli tema hinnangul ka kodus saavutaud viik Levadia vastu, kus suudeti neilt punkte varastada.