Rasmus Saar andis koondises väravasöödu

Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas tänases UEFA sõprusturniiri avakohtumises 2:3 Põhja-Iirimaale.

Lätis toimuval turniiril läks Eesti kohtumist kahel korral ka juhtima. Esimest korda õnnestus see juba 13. minutil, mil Rasmus Saare hea eeltöö vormistas väravaks Mihkel Järviste. Avapoolaeg lõppeski eestlaste 1:0 eduseisul, vahendab jalgpall.ee.

46. minutil Põhja-Iirimaa viigistas, kuid Eesti suutis kohtumist taas ilusast väravast juhtima minna – Markus Soometsa täpne sööt leidis kaitseliini tagant üles Mark Anders Lepiku, kes pehme puutega palli omaks võttis ning 1-1 rünnaku väravavahi vastu kindlalt lõpetas.

Eesti sai eduseisu nautida vaid kuus minutit, sest vastased suutsid penaltist 64. minutil taas mänguseisu viigistada. Põhja-Iirimaa võiduvärav sündis kohtumise 74. minutil.

Teine FC Kuressaare mängija Mairo Miil sekkus mängu 41. minutil.