Poolaasta kokkuvõte 2010 poisid

Autor: Alver, 27 juuni, 2018

2010 poisid osalevad Eesti noorte meistrivõistlustel kahe võistkonnaga, mõlemal võistkonnal toimub kokku 4 turniiri.

FC Kuressaare I võistkonnal on toimunud üks turniir Paldiskis, kus saime ühe võidu ja kolm kaotust. Tulemusest tähtsam on see, et poisid tegid väljakul neid asju, mida oleme trennides harjutanud. Mängupilt oli päris ilus ja tehti palju tarku otsuseid.

Võistkonnas mängivad Kristofer Saar, Kristofer Vaga, Sten Robin Noor, Marten Aus, Siim Sander Tamm, Sten Õigemeel ja Lukas Kõrgessaar.

FC Kuressaare II võistkonnal on toimunud kaks turniiri. Esimene oli meie oma korraldatud turniir, kus saime 2 võitu ja 2 kaotust. Tegemist oli paljudele esimese võistlusega ja poisid üllatasid positiivselt oma julgusega.

Teine turniir toimus Sindis, kus saime tulemuseks kaks võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Kui esimeses mängus oli tunda natuke kartust võõras kohas mängimise ees, siis järgmistes mängudes olid poisid juba julgemad ja mängisime päris hästi.

Võistkonnas mängivad Kristjan Sagor, Joosep Saat, Karl-Gustav Jõevere, Markus Vinter, Richard Sepp, Hugo Vaba, Joonatan Järvalt, Tomy Rasmus Peips ja Romet Viherpuu.

Treener Reivo Vinter