Pärnu Vaprusega võitluslik viik

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud Taliturniiri kohtumises tegi FC Kuressaare Pärnu JK Vaprusega 1:1 viigi.

Elari Valmas viis FC Kuressaare 16. minutil penaltist 1:0 juhtima, kuid 53. minutil lõi Tõnis Vihmoja samuti penaltist lõppseisuks 1:1. Kohtumise esimesel poolajal oli saarlastel suur ülekaal.

“Paraku oli kas viimane sööt või pakkumine kehv,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Teisel poolajal hakkasid nad rohkemkõrgemalt pressima ja teenisid ka penalti ning kokkuvõttes võitluslik viik.”

Jan Važinski hinnangul jätab treeningkoormuse pealt veel värskus soovida, aga meeskond teab mida tahab ja mida oskab. “Kõik mängud oleme mänginud võitluslikult, aga väikeste eksimustega, seepärast annab järgi jäänud ajaga veel kindlasti juurde panna.”

Meeskonda kuulusid: Eerik Poopuu, Elari Valmas, Georg Ander Sild, Ingmar Krister Paplavskis, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Mairo Miil, Margus Rajaver, Mario Stern, Märten Opp, Rait Hansen, Renno Soosaar, Sander Laht, Sander Seeman, Sander Viira, Tõnis Koppel.