EJL

Oliver Rass mängis koondisega Leedu vastu

U19 koondis viigistas koduses sõprusmängus seisu Leedu vastu kaks korda, kuid kaotas lõpuks 2:3. Oliver Rass mängis 79. minutit.

Avaväravale oli esmalt lähedal Titas Aukštuolis, kelle löök tabas posti. Hiljem avas karistusala joonelt skoori Dominyk Kodz, kes lõi palli Kristen Lapa käte vahelt alla nurka. See jäi esimese poolaja ainsaks tabamuseks.

Teisel poolajal mängis Eesti palju paremini kui esimesel. Mihkel Järviste tsenderduse järel kukkus Alex Matthias Tamme peapall kaarega latile. Eesti esimese värava lõi Tamm pärast vahetusest sekkunud Artjom Ostrovski head eeltööd.

Kohe pärast 1:1 viigiväravat skooris Leedu vastu ja taastas oma eduseisu. Järgmisena suundus pall külaliste väravasse – Tamm, leedukate väravavaht ja Ernestas Mockus põrkasid trahvikasti joonel kokku ja nende võitlusest veereski pall võrku. See märgiti Mockuse omaväravaks.