Noormehed teenisid Eliitliigas esimese punkti

< 1 minuti lugemine

U-17 Eliitliiga teises liigas teenis FC Kuressaare oma tänavuse esimese punkti, kui viigistas võõrsil JK Tallinna Kaleviga 1:1.

Kuressaare poisid jäid esimese poolaja keskel penaltist 0:1 kaotusseisu, kuid pärast puhkepausi Oliver Himmist viigistas. Treener Sander Viira ütles, et oli võrdne mäng, kus kohati domineerisid vastased, siis jälle olid paremad saarlased.

„Proovisime kõrgelt pressida,“ rääkis ta. „Teisel poolajal läksime isuga peale ja see tõi edu. Lõpus oli lahtine mäng, kus mõlemad pooled üritasid. Võib rahule jääda pressinguga, palliga mängus peame juurde panema.“

Mängisid: Garel Muul, Karl Sirel, Mihkel Rasu, Jaanis Kannik, Mattias Rihvk, Reiko Mäeorg, Oliver Himmist, Aivar Jäns, Risto Kaseorg, Ken Kirs, Timmo Toll. Vahetusest sekkusid Andero Miil, Kevin Pärn ja Alex Salong.