Treeningud

Kõik klubi noormängijad on kohustatud tasuma liikmetasu 20.- kuus (või 15.- või 10.-) loe täpsemalt siit

FC Kuressaare treeningvarustust saab soetada Kuressaare Sportlandist

Kure II (Treener Jan Važinski)
Alates 02.09.19

T kell 19.30-21.00 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 19.30-21.00 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 19.30-21.00 Kuressaare kunstmurustaadion

U-17 Eliitliiga (Treener Sander Viira)
Alates 02.09.19

E kell 17.30-19.00 Kuressaare kunstmurustaadion
T kell 17.30-19.00 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 16.00-17.30 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 18.00-19.30 Kuressaare kunstmurustaadion

2005 grupp (Treener Sander Viira)

Alates 02.09.19

E kell 17.30-19.00 Kuressaare kunstmurustaadion
T kell 17.30-19.00 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 16.00-17.30 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 18.00-19.30 Kuressaare kunstmurustaadion

2006 grupp (Treener Mario Pruul)
Alates 02.09.19

E kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion
T  kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion


2007 grupp
 (Treener Roland Kütt)
Alates 02.09.19

E kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion

2008 grupp (Treener Reivo Vinter)
Alates 02.09.19

T kell 17.45-19.15 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 17.45-19.15 Kuressaare kunstmurustaadion
R kell 14.45-16.15 Kuressaare kunstmurustaadion

2009 grupp(Treener Jan Važinski)
Alates 02.09.19

E kell 15.15-16.45 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 15.15-16.45 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 15.15-16.45 Kuressaare kunstmurustaadion


Tüdrukud alates 2005
 (treener Reivo Vinter)
Alates 02.09.19

E kell  16.45-18.15 Kuressaare kunstmurustaadion
T kell  16.15-17.45 Kuressaare kunstmurustaadion
R kell 16.15-17.45 Kuressaare kunstmurustaadion

 

2010 grupp (Treener Maarek Suursaar)
Alates 02.09.19

T kell 16.00-17.30 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion
R kell 16.30-18.00 Kuressaare kunstmurustaadion


2011 grupp
 
(Treener Maarek Suursaar)
Alates 02.09.19

E kell 16.00-17.30 Kuressaare kunstmurustaadion
T kell 14.30-16.00 Kuressaare kunstmurustaadion

N kell 15.00-16.30 Kuressaare kunstmurustaadion


2012 grupp (Treener Maarek Suursaar)
Alates 02.09.19

E kell 17.30-18.45 Kuressaare kunstmurustaadion
K kell 18.00-19.15 Kuressaare kunstmurustaadion

2013 grupp (Treener Jan Važinski)
Alates 05.09.19

T kell 17.00-18.15 Kuressaare kunstmurustaadion
N kell 17.00-18.15 Kuressaare kunstmurustaadion

Huviringid:
Orissaare lasteaed (Treener Maarek Suursaar)
Pargi Lasteaed (Treener Reivo Vinter) 
Ristiku lasteaed
(Treener Roland Kütt)
Muhu kool (Treener Maarek Suursaar)
Tuulte- Roosi lasteaed (Treener Mario Pruul)
Naerusuu lasteaed (Treener Maarek Suursaar)
Lümanda lasteaed (Treener Sander Viira)
Valjala lasteaed (Treener Jan Važinski)