Poisid 2009 (U-10)

2018 aastal mängivad Eesti 2018.a noorte jalgpallimeistrivõistluste U-10 vanuseklassis

U-10U-10 A.N ja U-10 B.W alagupis, mängitakse turniinina.

Treener: Roland Kütt, +372 56 999 783, roland.kytt@fckuressaare.ee

U10-A.N

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Ajax (09)
FC Tallinn I  (09)
FC Tallinn II (09)
FC Tallinn III (09)
Tallinna FC Flora Rohevalged (09)
Tallinna FC Flora Rohelised (09)
Harju JK (09)
Tallinna Kratid I (09)
FCI Tallinn (09)
JK Tallinna Kalev Valge (09)
FC Kuressaare I (09)
Maardu LM (09)
Nõmme Kalju FC (09)
Rakvere JK Tarvas Kollane (09)
Viimsi MRJK (09)
Viimsi MRJK Punane (09)
Viimsi MRJK Valge (09)
Saku Sporting Valge (09)
JK Tabasalu Sinine (09)

Mänguaeg on 2 x 15 min 4 võistkonnaga turniiril ning 2 x 12 min 5 võistkonnaga turniiril. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


 

 

 

4. turniir

Turniir toimub laupäeval, 02. juunil Sakukunstmurul, Tallinna mnt 10, Saku.
Turniiri läbiviija Saku Sporting Valge (Andreas Solom, tel  5342 4487)
Osalejad võistkonnad: Saku Sporting Valge, Viimsi MRJK Punane, Viimsi MRJK Valge, FC Kuressaare I ja Rakvere JK Tarvas Kollane

Ajakava:
I väljak
11:00 Viimsi MRJK Punane – Viimsi MRJK Valge
11:30 Viimsi MRJK Punane – Rakvere JK Tarvas Kollane
12:00 FC Kuressaare I – Rakvere JK Tarvas Kollane
12:30 Viimsi MRJK Valge – FC Kurassaare I
13:00 FC Kuressaare I – Viimsi MRJK Punane
I väljak
11:00 Saku Sporting Valge – FC Kuressaare I
11:30 Viimsi MRJK Valge – Saku Sporting Valge
12:00 Viimsi MRJK Punane – Saku Sporting Valge
12:30 Rakvere JK Tarvas Kollane – Saku Sporting Valge
13:00 Rakvere JK Tarvas Kollane – Viimsi MRJK Valge

II VOOR


3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 09. juunil algusega kell 13.30 Viimsi Pargi palliplatsil, Pargi plats 8, Viimsi
Turniiri läbiviija Tallinna Kratid I (kontakt Rando Hallik, tel 5660 8888)
Osalejad võistkonnad: Tallinna Kratid I, FC Tallinn II, Maardu LM, FC Kuressaare I ja Rakvere Tarvas Kollane

Ajakava:
I väljak
13.30 FC Tallinn II – Rakvere Tarvas Kollane
14.10 Rakvere Tarvas Kollane – Maardu LM
14.50 Maardu LM – Tallinna Kratid I
15.30 Tallinna Kratid I – FC Kuressaare I
16.10 FC Kuressaare I – FC Tallinn II
II väljak
13.30 Maardu LM – FC Kuressaare I
14.10 Tallinna Kratid I, FC Tallinn II
14.50 FC Kuressaare I – Rakvere Tarvas Kollane
15.30 FC Tallinn II – Maardu LM
16.10 Rakvere Tarvas Kollane – Tallinna Kratid I

Mängijad:

# POSITSIOON NIMI NUMBER SÜNNIAEG KODAKONDSUS (KTM) ETM KLUBI
1 R Regor Jalak 2 03.10.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
2 R Karl Mattias Kahju 3 22.04.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
3 PK Ruudi Kull 4 12.03.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
4 K Edward Lulla 15 14.02.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
5 R Steven Mägi 23 19.01.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
6 R Sebastian Tasa 5 19.07.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
7 VV Oskar Teern 12 17.06.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
8 PK Taniel Vares 6 08.08.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
9 PK Reio Viil 16 04.03.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
10 K Mairold Õispuu 8 13.09.2009 Eesti ETM Kuressaare FC

U10-B.W

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare II (09)
FC Hiiumaa I (09)
FC Hiiumaa II (09)
Läänemaa JK (09)
Pärnu JK Vaprus Kollane (09)
Pärnu JK Vaprus Sinine (09)
Raplamaa JK Rapla (09)
Raplamaa JK Märjamaa (09)
Vändra JK Vaprus I (09)
Vändra JK Vaprus II (09)

Mänguaeg on 2 x 15 min 4 võistkonnaga turniiril. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil, Tallinna mnt 40a, Pärnu
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Artur Ojala, tel 5393 5769), peakohtunik Rasmus Nikkel
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Raplamaa JK Rapla, FC Hiiumaa II ja FC Kuressaare II

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Kollane – FC Kuressaare II
11.40 Raplamaa JK Rapla – FC Hiiumaa II
12.20 FC Kuressaare II – FC Hiiumaa II
13.00 FC Pärnu JK Vaprus Kollane – Raplamaa JK Rapla
13.40 Raplamaa JK Rapla – FC Kuressaare II
14.20 FC Hiiumaa II – Pärnu JK Vaprus Kollane

Mängijad:

# POSITSIOON NIMI NUMBER SÜNNIAEG KODAKONDSUS (KTM) ETM KLUBI
1 K Johannes Aus 2 19.05.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
2 Kenneth Ellermaa 25.10.2008 Eesti ETM Kuressaare FC
3 PK Kristjan Kuningas 8 31.10.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
4 Karl Laul 07.10.2008 Eesti ETM Kuressaare FC
5 VV Reio Markkus Lepp 1 12.10.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
6 Oskar Pihel 01.11.2008 Eesti ETM Kuressaare FC
7 R Markus Targem 9 27.12.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
8 K Simmo Turk 18 08.10.2009 Eesti ETM Kuressaare FC
9 R Uku Vesberg 5 26.08.2009 Eesti ETM Kuressaare FC