Poisid 2008

2007

2017 aastal mängivad Eesti 2017.a noorte jalgpallimeistrivõistluste U-10 B.W alagupis, mängitakse turniinina.

Saaremaa JK aameraaS (08)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

1. turniir

Turniir toimub reedel, 19. mail algusega kell 17.30 Sindi Gümn staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Poseidon I (kontakt Martin Kuldmägi, tel 5649 2025), kohtunikud Kert Pulst ja Argo Linnaste
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare, Leisi JK, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

1. turniir

Turniir toimub esmaspäeval, 19. juunil algusega kell 17.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt Mario Pruul, tel 5626 6286), peakohtunik Reivo Vinter
Osalejad võistkonnad: Leisi JK, Pärnu JK Vaprus Kollane, Saaremaa JK aameraaS ja FC Kuressaare

Turniir toimub teisipäeval, 01. augustil algusega kell 12.00 Leisi staadionil
Turniiri läbiviija Leisi JK (kontakt Margus Kuusk, tel 5669 6369), peakohtunik Karl Tiitson
Osalehad võistkonnad: FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprus Sinine, Saaremaa JK aameraaS ja Leisi JK