Noored 2014

 

B2 – (1999)

II liiga N/W
(2 ringi 16 mängu + 2 ringi gruppides 6 mängu = kokku 22 mängu) 

Mängijad:

1 PK Aavik, Iiv 4 08.02.1999 Eesti Kuressaare FC
2 PK Humal, Kaupo 44 01.09.1999 Eesti Kuressaare FC
3 K Kadak, Karl 3 25.02.1999 Eesti Kuressaare FC
4 VV Kask, Jaan 30 27.06.2000 Eesti Kuressaare FC
5 K Lember, Aleksander 70 25.07.2000 Eesti Kuressaare FC
6 R Lõsõi, Marat 17 14.10.1999 Eesti Kuressaare FC
7 PK Miil, Andero 35 01.04.2001 Eesti Kuressaare FC
8 PK Miil, Mairo 9 15.02.2000 Eesti Kuressaare FC
9 VV Muul, Garel 1 05.04.2000 Eesti Kuressaare FC
10 PK Mäeorg, Reiko 7 15.01.2000 Eesti Kuressaare FC
11 K Mäeots, Kristjan 2 15.02.1999 Eesti Kuressaare FC
12 R Mägi, Kristofer 20 26.11.1998 Eesti Kuressaare FC
13 K Opp, Märten 8 15.09.1999 Eesti Kuressaare FC
14 R Paju, Karmo 99 12.09.1999 Eesti Kuressaare FC
15 PK Parbus, Keneth 26 11.03.1999 Eesti Kuressaare FC
16 K Pihlas, Ken 11 11.08.1998 Eesti Kuressaare FC
17 K Post, Ian-Felix 10 05.02.2000 Eesti Kuressaare FC
18 K Rasu, Mihkel 22 20.01.2000 Eesti Kuressaare FC
19 PK Saar, Rasmus 88 02.03.2000 Eesti Kuressaare FC
20 K Tamkivi, Karl Hendrik 77 06.04.2000 Eesti Kuressaare FC
21 K Tuus, Miikael 14 14.10.1998 Eesti Kuressaare FC

 

Treener: Maikko Mölder 52 12 988, maikko.molder@fckuressaare.ee


Liiga tabel:

1 Tallinna FC Infonet (99) 16 13 1 2 55:15 40
2 JK Tabasalu (99) 16 12 0 4 46:24 36
3 FC Kuressaare (99) 16 11 1 4 66:18 34
4 JK Tallinna Kalev (99) 16 10 0 6 50:55 30
5 Türi JK Ganvix (99) 16 9 0 7 57:43 27
6 Läänemaa JK (99) 16 5 2 9 47:53 17
7 Nõmme Kalju FC (99) 16 2 0 14 23:57 6
8 JK Loo (99) 16 2 0 14 34:97 6
9 FC Maardu (99) 16 6 0 10 43:59 18
FC Maardu loobus meistrivõistlustel edasi osalemisest 31.08.2014. Kuna FC Maardu on mänginud rohkem kui 50% hooaja mängudest, märgitakse toimumata mängude eest – : + FC Maardu kahjuks.

Mängud:
I voor
JK Tallinna Kalev  – FC Kuressaare 0:11
Karmo Paju 5, Marat Lõsõi 2, Kristjan Mäeots, pen. Märten Opp, omavärav
15.03 15:30

II voor

FC Kuressaare – JK Tabasalu 2:0
Iiv Aavik, Marat Lõsõi
29.03 14:00

III voor

Läänemaa JK – FC Kuressaare 2:2
Märten Opp, Karmo Paju
05.04 11:00

XIII voor

FC Maardu  – FC Kuressaare 3:1
Miikael Tuus
11.04
17:00


V voor

JK Loo – FC Kuressaare 0:8
Karmo Paju 2, Miikael Tuus 2, Märten Opp, Kristjan Mäeots,
Karl Hendrik Tamkivi, Marat Lõsõi
18.04 17:00

VI voor

mänguvaba

VII voor

FC Kuressaare – Türi JK Ganvix 2:3
Karl Hendrik Tamkivi, Mairo Miil
03.05 11:00

VIII voor

Tallinna FC Infonet – FC Kuressaare 1:0 17.05 15:00

IX voor

FC Kuressaare  – Nõmme Kalju FC 8:0
Mairo Miil 3, Keneth Parbus 2, Reiko Mäeorg, Iiv Aavik, Kaupo Humal
23.05 16:00

X voor

FC Kuressaare  – JK Tallinna Kalev 5:2
Rasmus Saar, Märten Opp, Miikael Tuus, Iiv Aavik, Kaupo Humal
31.05 18:30

XI voor

JK Tabasalu – FC Kuressaare 4:2
Miikael Tuus, Iiv Aavik
06.06 17:00

IV voor 

FC Kuressaare – FC Maardu 3:0
Keneth Parbus, Ken Pihlas, omavärav
03.08
16:00

XIV voor

FC Kuressaare  – JK Loo 6:1
Garel Muul 2, Karl Hendrik Tamkivi, Kristjan Mäeots, Marat Lõsõi, Keneth Parbus
09.08 11:00

XV voor

mänguvaba

XII voor (järelepeetav)

FC Kuressaare – Läänemaa JK 4:1
Iiv Aavik 2, Miikael Tuus, Karl Hendrik Tamkivi
19.08 14:00

XVI voor

Türi JK Ganvix  – FC Kuressaare 0:7
Mairo Miil 3, Iiv Aavik 2, Keneth Parbus, Karmo Paju
30.08 13:00

XVII voor

FC Kuressaare  – Tallinna FC Infonet 2:0
Rasmus Saar, Iiv Aavik
06.09 11:00

XVIII voor

Nõmme Kalju FC  – FC Kuressaare 1:3
Rasmus Saar, Miikael Tuus, Mairo Miil
13.09 13:00

 

B2.II-A sügisene 6-mänguline playoff 
(mängitakse kodus ja võõrsil vaid vastastsooni võistkondadega ning oma tsoonist võistkondadega mängitud punktid võetakse kaasa)

1 Tallinna FC Infonet (99) 6 5 0 1 12:3 24
2 FC Kuressaare (99) 6 4 1 1 6:3 19
3 Tartu FC Santos (99) 6 2 1 3 7:7 19
4 JK Tabasalu (99) 6 4 0 2 7:7 15
5 Viljandi JK Tulevik (99) 6 2 0 4 6:18 12
6 Põlva FC Lootos (99) 6 0 0 6 0:0 0

Põlva FC Lootos võistkond loobus osalemisest B2.II-A liigas. Toimumata mängude eest arvestati Põlva FC Lootosele – : + kaotused.


I voor

04.10 13:00 FC Kuressaare – Tartu FC Santos 1:1
Marat Lõsõi

II voor

22.10 15:00 Tartu FC Santos – FC Kuressaare 0:1   
Iiv Aavik

III voor

EI TOIMU FC Kuressaare – Põlva FC Lootos  + : –            

IV voor

EI TOIMU Põlva FC Lootos – FC Kuressaare – : +             

V voor

01.11 14:00 FC Kuressaare – Viljandi JK Tulevik 4:0
Rasmus Saar, Miikael Tuus
Kaupo Humal, omavärav

VI voor

08.11 14:00 Viljandi JK Tulevik – FC Kuressaare 0:2                                   

C2 – (2001)

II liiga N/W

 

1 Antsaar, Paul 24.09.2002 Eesti Kuressaare FC
2 Armus, Markus 11.06.2002 Eesti Kuressaare FC
3 Haug, Joosep 20.08.2001 Eesti Kuressaare FC
4 Jäns, Aivar 13.03.2001 Eesti Kuressaare FC
5 Kannik, Jaanis 25.11.2000 Eesti Kuressaare FC
6 Kaseorg, Risto 02.08.2001 Eesti Kuressaare FC
7 Kask, Andres 01.12.2001 Eesti Kuressaare FC
8 Kruuser, Kevin 15.05.2001 Eesti Kuressaare FC
9 Mets, Raul 24.04.2001 Eesti Kuressaare FC
10 Metsmaa, Endry 13.02.2001 Eesti Kuressaare FC
11 Põder, Marcus 04.11.2000 Eesti Kuressaare FC
12 Rihvk, Mattias 19.03.2001 Eesti Kuressaare FC
13 Salong, Alex 19.01.2001 Eesti Kuressaare FC
14 Toll, Timmo 21.12.2000 Eesti Kuressaare FC
15 Vatsfeld, Torm 16.07.2002 Eesti Kuressaare FC
16 Õisnurm, Rait 07.08.2001 Eesti Kuressaare FC

Treener:  Arli Saar 5373 7781, arli.saar@fckuressaare.ee

 

Kevadringi tabel:

1 Tallinna FC Infonet (01) 6 6 0 0 49:4 18
2 Nõmme Kalju FC I (01) 6 5 0 1 42:9 15
3 FC Kuressaare (01) 6 3 0 3 19:14 9
4 Keila JK (01) 6 3 0 3 18:24 9
5 Läänemaa JK (01) 6 3 0 3 22:30 9
6 Nõmme Kalju FC II (01) 6 1 0 5 16:48 3
7 Tallinna FC Flora II (01) 6 0 0 6 6:43 0

Pärnu JK Vaprus II loobus osalemast C2 vanuseklassi II liiga N/W tsoonis. Kõik Pärnu JK Vaprus II osalusel toimunud mängud on kustutatud, kuid kõik nendes mängudes saadud karistused jäid jõusse.

 

Kevadringi mängud:
I voor

Nõmme Kalju FC I  – FC Kuressaare 5 : 1
Timmo Toll
26.04 13:00

II voor

Nõmme Kalju FC II  – FC Kuressaare 2 : 8
Mattias Rihvk 3, Aivar Jäns 3, Risto Kaseorg 2
11.05 16:00

III voor

FC Kuressaare – Pärnu JK Vaprus II 12:0
Aivar Jäns 4, Mattias Rihvk 3, Rait Õisnurm 2,
Marcus Põder, Alex Salong, Risto Kaseorg . 
18.05 16:30

VI voor

Keila JK  – FC Kuressaare 1:3
Mattias Rihvk 2, Aivar Jäns
06.06 18:00

IV voor (järelepeetav)

Tallinna FC Flora II – FC Kuressaare 0:5
Aivar Jäns 3, Mattias Rihvk, Timmo Toll
10.06 17:00

V voor (järelepeetav)

FC Kuressaare  – Tallinna FC Infonet 0:2 13.06 15:00

VII voor 

FC Kuressaare  – Läänemaa JK 2:4
Mattias Rihvk, Aivar Jäns
21.06 14:00

 

Sügisringi tabel: (osalejad kevadringi põhjal)

1 Paide Linnameeskond (01) 8 7 0 1 61:8 21
2 Viljandi JK Tulevik (01) 8 6 1 1 35:11 19
3 Läänemaa JK (01) 8 6 1 1 34:22 19
4 FC Kuressaare (01) 8 4 2 2 24:13 14
5 Tartu FC Helios (01) 8 3 1 4 20:39 10
6 Tartu JK Tammeka II (01) 8 2 1 5 6:27 7
7 Tallinna FC Flora II (01) 8 2 1 5 16:36 7
8 FC Elva (01) 8 1 1 6 5:20 4
9 Nõmme Kalju FC II (01) 8 1 0 7 12:37 3

Sügisringi mängud:

I voor

mänguvaba

II voor

FC Kuressaare  – Paide Linnameeskond 1:0
Aivar Jäns
15.08 15:00

III voor

Läänemaa JK  –  FC Kuressaare 4:3
Rait Õisnurm, Timmo Toll, Marcus Põder
25.08 12:00

IV voor

FC Kuressaare  – Viljandi JK Tulevik 2:3
Aivar Jäns 2
29.08 17:00

V voor

FC Kuressaare  – Nõmme Kalju FC II 5:1
Mattias Rihvk 2, Rait Õisnurm, Aivar Jäns, Marcus Põder
05.09 17:00

VI voor

Tartu FC Helios  – FC Kuressaare 3:3
Aivar Jäns, Marcus Põder, Timmo Toll
12.09 15:30

VII voor

Tallinna FC Flora II  – FC Kuressaare -:5 (esialgne tulemus 3:5)
Mattias Rihvk 3, Marcus Põder, Aivar Jäns
19.09 16:30

VIII voor

FC Elva  – FC Kuressaare 2:2 
Endry Metsmaa, Aivar Jäns
27.09 14:00

IX voor

FC Kuressaare – Tartu JK Tammeka II 3:0
Jaanis Kannik, Endry Metsmaa, Andres Kask
03.10 17:00

 

Poiste sügisringi transporti toetas 

 

D1 – (2002)

VII alagrupp
(3 ringi = 18 mängu) 

FC Kuressaare, Pärnu JK Poseidon, Kärdla LM, Saaremaa JK aameraaS, Läänemaa JK, Pärnu JK, Pärnu Kalev SK

Mängijad:

1 Goidin, Andree 13.12.2002 Eesti Kuressaare FC
2 Grepp, Tõnis 01.07.2002 Eesti Kuressaare FC
3 Keso, Mihkel 03.04.2003 Eesti Kuressaare FC
4 Kirs, Ken 03.08.2001 Eesti Kuressaare FC
5 Martinson, Märten 18.07.2003 Eesti Kuressaare FC
6 Meisterson, Mikk 15.06.2002 Eesti Kuressaare FC
7 Mägi, Henry Noah 08.02.2002 Eesti Kuressaare FC
8 Pilden, Karl 15.07.2003 Eesti Kuressaare FC
9 Prii, Joonas 05.07.2002 Eesti Kuressaare FC
10 Puust, Marcus 19.09.2003 Eesti Kuressaare FC
11 Salong, Märten 11.06.2002 Eesti Kuressaare FC
12 Sepp, Karl Oliver 29.10.2001 Eesti Kuressaare FC
13 Tisler, Martti 08.05.2002 Eesti Kuressaare FC
14 Toll, Riko 13.08.2003 Eesti Kuressaare FC
15 Vesberg, Martin 27.11.2002 Eesti Kuressaare FC

Treener: Arli Saar 5373 7781, arli.saar@fckuressaare.ee


Liiga tabel:

1 Pärnu JK (02) 18 17 0 1 107:20 51
2 Pärnu Kalev SK (02) 18 14 2 2 117:25 44
3 Saaremaa JK aameraaS (02) 18 10 1 7 80:46 31
4 JK Kärdla LM (02) 18 9 4 5 73:35 31
5 FC Kuressaare (02) 18 6 1 11 82:67 19
6 Läänemaa JK (02) 18 3 0 15 37:93 9
7 Pärnu JK Poseidon (02) 18 0 0 18 10:220 0

 

Mängud:

I voor
Pärnu JK Poseidon – FC Kuressaare – :19 (esialgne tulemus 2:19)
Henry Noah Mägi 5, Marcus Puust 4, Ken Kirs 3, Andree Goidin 3,
Karl Oliver Sepp 2, Riko Toll,omavärav
19.04 13:00

II voor

FC Kuressaare – Pärnu Kalev SK 1:9
Henry Noah Mägi
26.04 11:00

IV voor

mänguvaba

V voor

FC Kuressaare – Saaremaa JK aameraaS 0:1 17.05 11:00

VI voor

Läänemaa JK – FC Kuressaare 2:3
Karl Oliver Sepp, Ken Kirs, Andree Goidin
24.05 16:00

VII voor

FC Kuressaare – Pärnu JK 2:7
Ken Kirs 2
31.05 11:00

VIII voor

FC Kuressaare – Pärnu JK Poseidon 9:1
Andree Goidin 4, Ken Kirs 3, Martin Vesberg, Karl Pilden
07.06 11:00

IX voor

Pärnu Kalev SK – FC Kuressaare 6:2
Henry Noah Mägi, Märten Salong
14.06 11:00

III voor (järelepeetav)

JK Kärdla LM – FC Kuressaare 6:2
Marcus Puust 2
18.06
14:30

X voor

FC Kuressaare – JK Kärdla LM 3:3
Ken Kirs 2, Marcus Puust
30.07 17:00

XI voor

mänguvaba

XII voor

Saaremaa JK aameraaS – FC Kuressaare 4:2
Andree Goidin, Marcus Puust
06.09 11:00

XIII voor

FC Kuressaare – Läänemaa JK 11:1
Ken Kirs 2, Henry Noah Mägi 2, Marcus Puust 2, Andree Goidin 2
Karl Oliver Sepp, Märten Salong, omavärav
13.09 11:00

XIV voor

Pärnu JK – FC Kuressaare 5:1
Marcus Puust
20.09 12:30

XV voor

FC Kuressaare – Pärnu JK 0:4 27.09 11:00

XVI voor

Läänemaa JK – FC Kuressaare 1:5
Andree Goidin 2, Ken Kirs 2, Marcus Puust
04.10 16:00

XVII voor

FC Kuressaare – Saaremaa JK aameraaS 4:7
Ken Kirs,Marcus Puust,Henry Noah Mägi,Andree Goidin
10.10 17:00

XVIII voor

mänguvaba

XIX voor

JK Kärdla LM – FC Kuressaare 3:2
Karl Oliver Sepp, Marcus Puust
26.10 13:00

XX voor

FC Kuressaare – Pärnu Kalev SK 3:5
Märten Salong 2, Henry Noah Mägi
01.11 11:00

XXI voor

Pärnu JK Poseidon – FC Kuressaare 2:13
Ken Kirs 3, Marcus Puust 2, Henry Noah Mägi 2, Andree Goidin 2,
Karl Oliver Sepp 2, Martin Vesberg, omavärav
08.11 13:00

E1 – (2004)

VIII alagrupp
( 3 ringi = 12 mängu)

FC Kuressaare I, FC Kuressaare II, JK Kärdla LM, Läänemaa JK, Paldiski FC Majak

Mängijad:

FC Kuressaare I

1 Kivi, Martin 10.03.2004 Eesti Kuressaare FC
2 Kobin, Joosep 17.09.2004 Eesti Kuressaare FC
3 Koppel, Kregor 23.10.2004 Eesti Kuressaare FC
4 Lonks, Joosep 04.11.2004 Eesti Kuressaare FC
5 Mäeots, Indrek 04.01.2004 Eesti Kuressaare FC
6 Ristlaid, Evander 06.04.2004 Eesti Kuressaare FC
7 Roose, Kevin 20.09.2005 Eesti Kuressaare FC
8 Tarkmeel, Rando 23.05.2004 Eesti Kuressaare FC
9 Tiitson, Kristofer 09.07.2004 Eesti Kuressaare FC
10 Trei, Leonardo 17.09.2003 Eesti Kuressaare FC
11 Vaga, Karl-Sander 19.03.2004 Eesti Kuressaare FC
12 Valdmets, Reno 09.06.2004 Eesti Kuressaare FC

FC Kuressaare II

1 Brauer, Andi 26.01.2004 Eesti Kuressaare FC
2 Koppel, Tormi 21.06.2004 Eesti Kuressaare FC
3 Link, Oskar 11.09.2005 Eesti Kuressaare FC
4 Malk, Robin 15.02.2004 Eesti Kuressaare FC
5 Mägi, Andero 12.04.2004 Eesti Kuressaare FC
6 Oolup, Oliver 16.04.2004 Eesti Kuressaare FC
7 Rei, Raigo 04.03.2004 Eesti Kuressaare FC
8 Rõõmus, Andri 09.04.2005 Eesti Kuressaare FC
9 Salm, Kenert 19.05.2004 Eesti Kuressaare FC
10 Tamm, Markkus 29.06.2005 Eesti Kuressaare FC
11 Teern, Kristina 13.11.2004 Eesti Kuressaare FC
12 Tõnn, Lauri 21.02.2004 Eesti Kuressaare FC
13 Valk, Oliver 22.08.2005 Eesti Kuressaare FC


Treener: Maikko Mölder 52 12 988, maikko.molder@fckuressaare.ee


Mängud:

I voor

FC Kuressaare I – Läänemaa JK 7:0
Rando Tarkmeel 3, Leonardo Trei 1, Indrek Mäeots 1, Joosep Kobin 1, Joosep Lonks 1
04.05 11:00
FC Kuressaare II – Paldiski FC Majak 3:- (esialgne tulemus 3:4)
Kristina Teern, Andero Mägi, Raigo Rei
04.05 12:00

II voor

Läänemaa JK – FC Kuressaare II 2:4
Andero Mägi, Raigo Rei, Tormi Koppel, omavärav
11.05 11:00

III voor

FC Kuressaare II – JK Kärdla LM 2:3
Kristina Teern, Andero Mägi
18.05 12:00

IV voor

FC Kuressaare I – FC Kuressaare II 2:2
Kregor Koppel 2 – Kristina Teern, Markkus Tamm
22.05
17:00

V voor

Paldiski FC Majak – FC Kuressaare I 0:2
Joosep Kobin, Indrek Mäeots
01.06 11:30
Paldiski FC Majak – FC Kuressaare II 7:3
Raigo Rei 2, Kristina Teern
06.06 14:00

VI voor

Läänemaa JK – FC Kuressaare I 0:7
Indrek Mäeots 3, Rando Tarkmeel 2, Joosep Kobin, Reno Valdmets
06.06 11:00

VII voor

FC Kuressaare II – Läänemaa JK 2:2
Markus Tamm, omavärav
15.06 12:00

II voor (järelepeetav)

JK Kärdla LM – FC Kuressaare I 1:3
Indrek Mäeots 2, omavärav
18.06 13:00

VII voor (järelepeetav)

FC Kuressaare I – JK Kärdla LM 5:2
Indrek Mäeots 2, Joosep Kobin, Joosep Lonks, omavärav
27.06 15:00

VIII voor

JK Kärdla LM – FC Kuressaare II 4:3
Andri Rõõmus 3
15.07 20:00

XIII voor

JK Kärdla LM – FC Kuressaare II 7:1
Raigo Rei
18.07 9:00

XII voor (ettepeetav)

FC Kuressaare I – JK Kärdla LM 2:1
Joosep Lonks, Rando Tarkmeel
29.07
11:00

IX voor

FC Kuressaare II – FC Kuressaare I 4:7
Markus Tamm 2 ,Tormi Koppel, Oskar Link – Indrek Mäeots 3,
Leonardo Trei 2, Joosep Lonks, Joosep Kobin
31.08 12:00

X voor

FC Kuressaare I – Paldiski FC Majak 1:1
Indrek Mäeots
07.09 11:00

XI voor

Paldiski FC Majak – FC Kuressaare II 8:2
Andri Rõõmus, Markkus Tamm
14.09 13:00
Läänemaa JK – FC Kuressaare I 1:3
Joosep Lonks, Leonardo Trei, Indrek Mäeots
28.08
12:00

XII voor

FC Kuressaare II – Läänemaa JK 6:0
Markkus Tamm 4, Andi Brauer, Raigo Rei
21.09 11:00

XIV voor

FC Kuressaare II – FC Kuressaare I 4:3 05.10 12:00

XV voor

FC Kuressaare I – Paldiski FC Majak 0:0 08.10 17:00

E2 – (2005)

 

IX alagrupp

( 2 ringi = 10 mängu)

FC Kuressaare I, FC Kuressaare II, Pärnu JK Vaprus, Pärnu Kalev SK, Saaremaa JK aameraaS, Vändra JK Vaprus

Mängijad:

FC Kuressaare I

1 K Arus, Raul 18 14.01.2005 Eesti Kuressaare FC
2 K Kuusk, Martin 7 01.08.2005 Eesti Kuressaare FC
3 K Leedo, Kristofer 10 20.06.2006 Eesti Kuressaare FC
4 R Mäeorg, Rasmus 77 17.05.2005 Eesti Kuressaare FC
5 R Opp, Mattias 30 31.10.2006 Eesti Kuressaare FC
6 PK Sild, Oliver 17 09.03.2005 Eesti Kuressaare FC
7 PK Toplaan, Arre Markus 11 26.04.2005 Eesti Kuressaare FC
8 PK Vahenurm, Rasmus Tristan 33 05.05.2006 Eesti Kuressaare FC
9 K Važinski, Stefan 8 04.08.2004 Eesti Kuressaare FC
10 K Võrk, Richard 6 13.11.2004 Eesti Kuressaare FC

 

FC Kuressaare II

 

1 K Esko, Kaspar 20 31.03.2006 Eesti Kuressaare FC
2 K Hartikainen, Aksel 19 04.03.2006 Eesti Kuressaare FC
3 K Kivi, Robert 4 24.12.2006 Eesti Kuressaare FC
4 K Kubjas, Markus 80 16.11.2005 Eesti Kuressaare FC
5 K Leppik, Andre 75 15.12.2005 Eesti Kuressaare FC
6 PK Meisterson, Josh 72 31.01.2005 Eesti Kuressaare FC
7 PK Metsmaa, Karmo 2 31.05.2006 Eesti Kuressaare FC
8 K Ots, Karl-Ottomar 9 10.05.2006 Eesti Kuressaare FC
9 PK Pruunlep, Robin 5 15.04.2006 Eesti Kuressaare FC
10 R Sagor, Martin 25 25.08.2006 Eesti Kuressaare FC
11 PK Sirel, Sander 12 05.05.2006 Eesti Kuressaare FC
12 PK Tasa, Tristan 3 01.09.2006 Eesti Kuressaare FC
13 R Truverk, Martin 51 13.02.2005 Eesti Kuressaare FC
14 VV Vatsfeld, Karro 1 14.10.2004 Eesti Kuressaare FC
15 PK Õunpuu, Mark 15 27.01.2006 Eesti Kuressaare FC


Treener: Jan Važinski, tel 56 692 777, jan.vazinski@fckuressaare.ee

Mängud:

 I voor

FC Kuressaare I – Vändra JK Vaprus 9:2 18.05 12:00
FC Kuressaare II – Pärnu Kalev SK 1:8 18.05 13:00

II voor

FC Kuressaare I – FC Kuressaare II 9:3  25.05 12:00

III voor

Saaremaa JK aameraaS – FC Kuressaare I 0:5 31.05 12:15
FC Kuressaare II – Vändra JK Vaprus 3:1 01.06 13:00

IV voor

FC Kuressaare I – Pärnu JK Vaprus 7:0 08.06 11:00
FC Kuressaare II – Saaremaa JK aameraaS 6:0 07.06 11:00

V voor

Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare II 1:3 17.06 12:50
Pärnu Kalev SK – FC Kuressaare I 4:3 17.06 14:30

VI voor

Vändra JK Vaprus – FC Kuressaare I 2:9 28.08 11:45
Pärnu Kalev SK – FC Kuressaare II 5:0 28.08 14:00

VII voor

FC Kuressaare II – FC Kuressaare I 3:8 31.08 13:00

VIII voor

Vändra JK Vaprus – FC Kuressaare II 4:6 11.09 15:00
FC Kuressaare I – Saaremaa JK aameraaS 6:2 03.09 16:00

IX voor

Saaremaa JK aameraaS – FC Kuressaare II 0:6 14.09 12:00
Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare I 1:6 11.09 17:00

X voor

FC Kuressaare I – Pärnu Kalev SK 1:8 21.09 12:00
FC Kuressaare II – Pärnu JK Vaprus 4:2 21.09 13:00