2010 (U-9)

2018 aastal mängivad Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste U-9 vanuseklassis

U-9

 

 

U-9 B.W ja U-9 A.N

Treenerid:
Maarek Suursaar

E-mail:maarek.suursaar@fckuressaare.ee
Reivo Vinter
Telefon: +372 5537760
E-mail: reivo.vinter@fckuressaare.ee

U9-A.N

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Ajax (10)
Tallinna FC Flora Valged (10)
Harju JK Rae Punane (10)
Harju JK Rae Valge (10)
Harju JK Laagri (10)
Tallinna Kratid (10)
Haapsalu Kratid (10)
JK Tallinna Kalev Valge (10)
FC Kuressaare I (10)
Tallinna FC Levadia Must (10)
Nõmme Kalju FC (10)
FC Nõmme United (10)
Pakri SK Alexela (10)
Pärnu JK Poseidon I (10)
Pärnu JK Vaprus Kollane (10)
Viimsi MRJK I (10)
Viimsi MRJK III (10)
JK Tabasalu (10)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 09.30 Alexela Arena kunstmurul, Pakri 5, Paldiski
Turniiri läbiviija Pakri SK Alexela (kontakt Igor Aleksandrov, tel 520 3289)
Osalejad võistkonnad: Pakri SK Alexela, FC Kuressaare I, Tallinna FC Levadia Must, Nõmme Kalju FC ja FC Nõmme United

Ajakava:
I väljak
09.30 Tallinna FC Levadia Must – Pakri SK Alexela
10.10 Pakri SK Alexela – Nõmme Kalju FC
10.50 Tallinna FC Levadia Must – Nõmme Kalju FC
11.30 Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare I
12.10 Tallinna FC Levadia Must – FC Kuressaare I
II väljak
09.30 Nõmme Kalju FC – FC Nõmme United
10.10 FC Kuressaare I – FC Nõmme United
10.50 Pakri SK Alexela – FC Kuressaare I
11.30 FC Nõmme United – Tallinna FC Levadia Must
12.10 Pakri SK Alexela – FC Nõmme United

 

II VOOR


3. turniir – info selgub lähiajal (turniiri läbiviija Harju JK Laagri)

Mängijad:

# POSITSIOON NIMI NUMBER SÜNNIAEG KODAKONDSUS (KTM) ETM KLUBI
1 R Marten Aus 27 04.03.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
2 K Lukas Kõrgesaar 23 20.12.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
3 R Sten Robin Noor 2 05.04.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
4 K Kristofer Saar 6 20.01.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
5 PK Siim Sander Tamm 7 22.09.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
6 PK Kristofer Vaga 17 27.05.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
7 VV Sten Õigemeel 5 07.10.2010 Eesti ETM Kuressaare FC

 

U-9 B.W

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare II (10)
Läänemaa JK (10)
Pärnu JK Poseidon II (10)
Pärnu JK Poseidon III (10)
Pärnu JK Poseidon IV (10)
Pärnu JK Poseidon V (10)
Pärnu JK Poseidon VI (10)
Pärnu JK Vaprus Roheline (10)
Pärnu JK Vaprus Punane (10)
Pärnu JK Vaprus Valge (10)
Pärnu JK Vaprus Must (10)
Raplamaa JK (10)
Saku Sporting Valge (10)
Saku Sporting Sinine (10)
Saku Sporting Must (10)

Mänguaeg on turniiril 2 x 10 min (5 võistkonda). Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 13.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1, Kuressaare
Turniiri läbiviija on FC Kuressaare II (kontakt Reivo Vinter, tel 553 7760), peakohtunik Maarek Suursaar
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare II, Läänemaa JK, Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Poseidon IV

Ajakava:
I väljak
13.00 Läänemaa JK – Pärnu JK Poseidon II
13.40 FC Kuressaare II – Läänemaa JK
14.20 FC Kuressaare II – Pärnu JK Poseidon II
15.00 Pärnu JK Poseidon III – FC Kuressaare II
15.40 FC Kuressaare II – Pärnu JK Poseidon IV
II väljak
13.00 Pärnu JK Poseidon III – Pärnu JK Poseidon IV
13.40 Pärnu JK Poseidon II – Pärnu JK Poseidon III
14.20 Läänemaa JK – Pärnu JK Poseidon IV
15.00 Pärnu JK Poseidon IV – Pärnu JK Poseidon II
15.40 Läänemaa JK – Pärnu JK Poseidon III

 

II VOOR


3. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 17.00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon III (kontakt Martin Kaskla, tel 5354 0519)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Poseidon IV, FC Kuressaare II, Pärnu JK Vaprus Roheline ja Saku Sporting Sinine

Ajakava:
I väljak
17.00 Pärnu JK Poseidon IV – Saku Sporting Sinine
17.40 Saku Sporting Sinine – FC Kuressaare II
18.20 FC Kuressaare II – Pärnu JK Poseidon III
19.00 Pärnu JK Poseidon III – Pärnu JK Vaprus Roheline
19.40 Pärnu JK Vaprus Roheline – Pärnu JK Poseidon IV
II väljak
17.00 FC Kuressaare II – Pärnu JK Vaprus Roheline
17.40 Pärnu JK Poseidon III – Pärnu JK Poseidon IV
18.20 Pärnu JK Vaprus Roheline – Saku Sporting Sinine
19.00 Pärnu JK Poseidon IV – FC Kuressaare II
19.40 Saku Sporting Sinine – Pärnu JK Poseidon III

 

Mängijad:

# POSITSIOON NIMI NUMBER SÜNNIAEG KODAKONDSUS (KTM) ETM KLUBI
1 PK Karl-Gustav Jõevere 13 19.12.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
2 PK Joonatan Järvalt 21 29.01.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
3 K Tomy Rasmus Peips 8 24.08.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
4 K Joosep Saat 9 24.04.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
5 R Kristjan Sagor 14 05.04.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
6 K Richard Sepp 10 12.03.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
7 PK Hugo Vaba 3 05.02.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
8 PK Romet Viherpuu 15 03.06.2010 Eesti ETM Kuressaare FC
9 R Markus Vinter 16 06.04.2011 Eesti ETM Kuressaare FC