Noored kaotasid U17 Eliitliigas FC Infonetile

FC Kuressaare kaotas Tallinnas noormeeste U-17 Eliitliiga XVI voorus FC Infonetile 0:3 ja jätkab seitsmendal kohal.

„Mitte kehva mänguga kehv tulemus,“ tõdes treener Jan Važinski. „Kui mänguga Legioni vastu ei saanud rahul olla, siis Infoneti vastu oli meil täiesti korralik mängupilt. Paraku kehtib vana tõde – kui ei löö ise, lüüakse sulle.“

Kui kohtumise esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiga, siis kohe teise poolaja algul lõid väljakuperemehed kaks väravat, millele hiljem lisasid veel ühe penaltist. Viimased minutid mängiti ka vähemuses, sest teise kollase ja sellega punase kaardi teenis Maarek Suursaar.„Meile löödi suhteliselt lihtsad väravad,“ tunnistas Jan Važinski. „Meil oli ka päris palju võimalusi, kuid realiseerimine jättis soovida,“  kommenteeris treener Mario Sterni mitut väga head võimalust värav lüüa.

Kui suvel oli FC Kuressaare lähim järelkasv koduväljakul heas hoos, siis sügisel ja võõrsilmängudes on pidanud võistkond vastastele alla vanduma. Jan Važinski sõnul on hooaeg olnud pikk ja mingil hetkel on hakanud kimbutama väsimus.

Infoneti vastu mängisid: Martin Lonn, Marko Namm (59. Karl Arge), Kert Mandel, Sander Süld, Reivo Vinter, Aleks Lesk, Tanel Noot, Edmond Salong, Danel Tiirats, Maarek Suursaar ja Mario Stern.

Meistrivõistlustel on jäänud mängida veel kaks kohtumist ja mõlemad vastaste väljakul. Järgmisel nädalal kohtutakse Tallinnas FC Levadia I-ga ja seejärel Tartus JK Tammekaga.