Noored andsid kaks korda edu käest

FC Kuressaare poisid asusid Tallinnas Sportland Arenal U17 Eliitliigas FC Flora vastu kaks korda juhtima, aga lõpuks tunnistati ikkagi võõrustajate 4:2 paremust.

Esimese värava lõi 12. minutil Märten Opp ja eduseisu suurendamiseks oli veelgi võimalusi, kuid 29. minutil florakad hoopis penaltist viigistadasid. “Esimese poolajaga võib täitsa rahul olla,“ märkis treener Sander Viira, lisades, et meeskond täitis kõik ülesanded, mis neile pandi.

Kohe pärast puhkust viis Iiv Aavik saarlased uuesti 2:1 juhtima. Paraku lasti FC Floral 64., 67. ja 74. minutil lüüa kolm vastuseta väravat. „Kui saime ette, mäng lagunes,“ tõdes treener. „Tegutsesime mitterahuldavalt ja lasime endale väravad lüüa. Kui ise skoorime ja ette saame, lasevad mõned mehed jala sirgu ja enam ei võitle. Jalgpallis paraku need asjad nii ei käi.“

Samas tunnistas Sander Viira, et meeskonna mäng on hooaja esimeste kohtumistega võrreldes paranenud. „Vastane ei olnud meist seekord tugevam, paljuski jäi asi mõnede meeste tahtmise taha,“ lausus ta.

Mängisid: Garel Muul, Mairo Miil, Saimon Moondu, Kristjan Mäeots, Karl Kadak, Reiko Mäeorg, Märten Opp, Karmo Paju, Iiv Aavik, Rasmus Saar, Marat Lõsõi. Vahetusmängijad: Rando Suuster, Stiiven Sirgo, Tenno Kaskmäe, Jaan Kask, Mihkel Rasu.