Neiud tegi FC Flora vastu südika partii

U17 neiud kohtusid Kuressaare kesklinna staadionil FC Flora eakaaslastega ja kaotasid põneva kohtumise 2:3.

Esimesel poolajal rohkem domineerinud FC Flora asus küll 32. minutil mängu juhtima, kuid vaid minut hiljem lõi Eva Ratas 1:1. Paraku lasti juba kolme minuti pärast külalistel 2:1 juhtima asuda.

Teine poolaeg kuulus kindlalt FC Kuressaarele, kes usinalt ründas ja väravavavõimalust otsis. Eesmärgile jõuti siiski alles 70. minutil, kui Marilis Remmel vastase kaitsjad ja väravavahi üle mängis.

FC Floral oli teisel poolajal üks korralik võimalus ja see kasutati karistuslöögist ka 76. minutil ära ja nii said 3:2 võidu ikkagi külalised.

Mängisid: Johanna Priske, Eva Mihkelson, Gendra Allikmaa, Lisett Nurja, Elisabeth Vaarik, Kätriin Rüütel, Katarina Bortnikov, Kerli Kask, Triinu Eliise Põld, Eva Ratas, Katrin Kurvits

Vahetusmängijad: Rahel Kirs, Huberta Karma, Karmen-Kelsi Kruut, Sandra Aav, Gerly Ots, Grete Jõgi, Marilis Remmel