Naiskonnale koduväljakul valus kaotus

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kohe esimesel minutil JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vastu kaotusseisu jäänud FC Kuressaare naiskond pidi leppima tabeli viimase vastu 1:2 kaotusega.

Kure Arenal mängitud kohtumises suutsid võõrustajad Kateriin Kuuse väravast küll viigistada, kuid teisel poolajal lasti külalistel lüüa ka teine värav ja sellele enam vastata ei suudetud. See tähendab seda, et naiskond lasi käest võimaluse kindlustada oma püsimajäämine esiliigasse.

“Ei olnud meie mäng,” tõdes peatreener Roland Kütt. “Emotsioonitu, tujutu ja tahet ei olnud. Me ei väärinudki sellise mänguga paremat. Aga meil on veel mängida ja loodetavasti mõjus see äratusena.”

Mängisid Johanna Priske, Eliise Saar, Gerly ots, Heddi Pruul, Karmen-Kelsi Kruut, Triin Tedrekull, Eva Haavel, Kateriin Kuusk, Eva Ratas, Kerli Kask, Elis Armuand, Marilis Remmel, Grete Jõgi