Naiskond pidi tunnistama Kohta-Järve paremust

Pühapäeval Salme staadionil mängitud Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste kaotas FC Kuressaare esiliiga liidrile Kohtla-Järve JK Järvele 0:2.

Treener Arli Saar ütles, et esimene poolaeg lõppes 0:0 ja kuigi oli võrdsete vastaste heitlus, tekitasid paremad võimalused siiski külalised. Teisel poolajal lõid Ida-Virumaa naised kaks vastuseta väravat.

„Mõlemad olid kobad väravad,“ rääkis Arli Saar. „Olukord pole kiita. Ei oskagi viimaseid tulemusi kommenteerida. Kui trennis käiakse kehvalt ja kokku saame alles mänguks, siis on raske tulemusi loota. Hea, et me pole hullemaid kaotusi saanud. Kõik see muserdab mängijaid.“

Seis on tõesti raske, sest pärast mai keskel saadud suurepärast võitu Pärnu JK duubli üle pole kaheksas mängus juba punkte juurde saadud ja ollakse langenud tabelis viimaseks. Mitmed mängud on mängitud ilma vahetusteta või ühe vahetusmängijaga ning enamus kaotusi on saadud endale just teisel poolajal lüüa lastud väravatest. Lisaks on vigastatud naiskonna väravavaht Kätriin Tamm ja teda on pidanud asendama erinevad väljakumängijad.

Naiskonna eest mängisid JK Järve vastu: Annemari Pruul, Maris Magus, Jaanika Küttim, Heddi Pruul, Maria Trave, Laura Kriska, Kateriin Pani, Liina Malk, Kati Nau, Gerda Nelis ja Eliise Hoogand.

Järgmine mäng on naiskonnal kahe nädala pärast, 10. augustil võõrsil Tallinna Kalevi duubliga. Mäng algab Kalevi Keskstaadioni kunstmurul kell 14:00.