Liiga (arhiiv)

2018 – Naiste Esiliiga Naiste esiliiga

Voor Mängu algus Koduvõistkond Külalisvõistkond Väljak
I voor 08.04.2018 17:00 FC Kuressaare (N) Pärnu JK II (N) 0:5
II voor 15.04.2018 17:00 Saku Sporting (N) FC Kuressaare (N) 3:1
III voor 22.04.2018 17:00 FC Kuressaare (N) Nõmme Kalju FC (N) 0:0
IV voor 29.04.2018 17:00 FC Kuressaare (N) JK Tallinna Kalev II (N) 0:0
V voor 06.05.2018 13:00 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) FC Kuressaare (N) 0:1
VI voor 13.05.2018 13:00 FC Kuressaare (N) FC Elva (N) 0:2
VIII voor 27.05.2018 13:00 Pärnu JK II (N) FC Kuressaare (N) 6:1
IX voor 03.06.2018 15:00 FC Kuressaare (N) Saku Sporting (N) 1:1
X voor 10.06.2018 13:00 Nõmme Kalju FC (N) FC Kuressaare (N) 2:0
XI voor 17.06.2018 13:00 JK Tallinna Kalev II (N) FC Kuressaare (N) 2:1
XII voor 18.07.2018 18:00 FC Kuressaare (N) JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) 4:2
XIII voor 29.07.2018 15:00 FC Elva (N) FC Kuressaare (N) 1:3
XIV voor 05.08.2018 13:00 FC Kuressaare (N) Tallinna FC Flora II (N) 2:4
XV voor 19.08.2018 13:00 Nõmme Kalju FC (N) FC Kuressaare (N) 1:2
XVI voor 26.08.2018 15:30 FC Elva (N) FC Kuressaare (N) 2:2
XVII voor 02.09.2018 17:00 FC Kuressaare (N) JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) 1:2
Karikavõistlus 1/16 finaal 09.09.2018 18:00 Tartu JK Tammeka (N) FC Kuressaare (N) 2:1
XVIII voor 16.09.2018 14:00 FC Kuressaare (N) Nõmme Kalju FC (N) 3:1
XIX voor 14.10.2018 15:00 FC Kuressaare (N) FC Elva (N) 1:1
XX voor 21.10.2018 15:00 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) FC Kuressaare (N) 1:0

NAISTE ESILIIGA ÜLEMINEKUMÄNGUD

28.10.2018 14:30 FC Kuressaare (N) Tartu JK Tammeka II (N) 1:1
04.11.2018 15:00 Tartu JK Tammeka II (N) FC Kuressaare (N) 0:1

2017 – Naiste Esiliiga Naiste esiliiga

Liiga tabel

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punktid
1 Pärnu JK II (N) 20 16 3 1 105:14 51
2 Tallinna FC Flora II (N) 20 11 5 4 49:18 38
3 Tallinna FC Ajax (N) 20 9 1 10 29:36 28
4 Nõmme Kalju FC (N) 20 8 2 10 41:59 26
5 FC Elva (N) 20 7 5 8 36:56 26
6 FC Kuressaare (N) 20 7 2 11 36:47 23
7  JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) 20 4 6 10 16:45 18
8 Kohtla-Järve JK Järve (N) 20 3 6 11 16:53 15

Mängud:

I voor 02.04.2017 15:00 FC Kuressaare (N) Tallinna FC Ajax (N) 3:1
II voor 16.04.2017 15:00 FC Kuressaare (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) 0:2
III voor 11.06.2017 15:00 Nõmme Kalju FC (N) FC Kuressaare (N) 3:2
IV voor 30.04.2017 13:00 FC Kuressaare (N) Pärnu JK II (N) 1:7
V voor 14.05.2017 15:00 FC Elva (N) FC Kuressaare (N) 3:1
VI voor 21.05.2017 15:00 FC Kuressaare (N) JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)  5:1
VII voor 28.05.2017 15:00 Tallinna FC Flora II (N) FC Kuressaare (N) 2:0
VIII voor 04.06.2017 15:00 Tallinna FC Ajax (N) FC Kuressaare (N) 4:1
IX voor 18.06.2017 15:00 Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Kuressaare (N) 2:2
X voor 16.07.2017 15:00 FC Kuressaare (N) Nõmme Kalju FC (N) 2:1
XI voor 09.08.2017 19:00 Pärnu JK II (N) FC Kuressaare (N) 6:0
XII voor 02.08.2017 18:00 FC Kuressaare (N) FC Elva (N) 6:2
XIII voor 06.08.2017 15:00 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) FC Kuressaare (N) 0:1
XIV voor 13.08.2017 16:00 FC Kuressaare (N) Tallinna FC Flora II (N) 1:5
XV voor 20.08.2017 12:00 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) FC Kuressaare (N) 1:0
XVI voor 27.08.2017 15:00 FC Kuressaare (N) FC Elva (N) 1:2
XVII voor 8.10.2017 14:00 Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Kuressaare (N) 0:3
XVIII voor 10.09.2017 17:00 FC Kuressaare (N) JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N) 1:2
XIX voor 24.09.2017 15:00 FC Elva (N) FC Kuressaare (N) 2:2
XX voor 15.10.2017 15:00 FC Kuressaare (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) 4:1

 

2015 – Esiliiga 

1 Pärnu JK II (N) 18 13 2 3 83:16 41
2 Kohtla-Järve JK Järve (N) 18 13 1 4 39:22 40
3 Põlva FC Lootos (N) 18 10 3 5 46:11 33
4 Tallinna FC Flora II (N) 18 7 5 6 30:27 26
5 FC Kuressaare (N) 18 6 3 9 42:44 21
6 Tallinna FC Infonet (N) 18 3 1 14 29:111 10
7 Nõmme Kalju FC II (N) 18 2 3 13 24:62 9

Mängud

 

5.04.2015 14:00 Pärnu JK II (N) FC Kuressaare (N) 3:0
26.04.2015 14:00 Tallinna FC Flora II (N) FC Kuressaare (N) 4:4
10.05.2015 11:30 Nõmme Kalju FC II (N) FC Kuressaare (N) 1:4
17.05.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Tallinna FC Infonet (N) 10:0
24.05.2015 14:00 Põlva FC Lootos (N) FC Kuressaare (N) 1:0
31.05.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) 1:4
7.06.2015 13:00 FC Kuressaare (N) Pärnu JK II (N) 4:3
20.06.2015 11:00 FC Kuressaare (N) Tallinna FC Flora II (N) 2:1
12.07.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Nõmme Kalju FC II (N) 2:2
19.07.2015 14:00 Tallinna FC Infonet (N) FC Kuressaare (N) 5:3
26.07.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Põlva FC Lootos (N) 0:2
2.08.2015 14:00 Kohtla-Järve JK Järve (N) FC Kuressaare (N) 4:2
9.08.2015 13:00 FC Kuressaare (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) 1:3
16.08.2015 14:00 Tallinna FC Infonet (N) FC Kuressaare (N) 4:3
12.09.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Pärnu JK II (N) 2:4
27.09.2015 11:30 Nõmme Kalju FC II (N) FC Kuressaare (N) 1:2
11.10.2015 14:00 FC Kuressaare (N) Põlva FC Lootos (N) +:-
18.10.2015 14:00 Tallinna FC Flora II (N) FC Kuressaare (N) 2:2
23.12.2015 11:45 FC Kuressaare (N) TÜ Fauna Female Kalevi Spordihall
23.12.2015 12:45 Tallinna FC Flora II (N) FC Kuressaare (N) Kalevi Spordihall
23.12.2015 13:30 FC Kuressaare (N) Viljandi JK Tulevik (N) Kalevi Spordihall

2014 – Esiliiga 

1 Pärnu JK II (N) 12 10 1 1 64:9 31
2 Tallinna FC Flora II (N) 12 7 3 2 30:11 24
3 Kohtla-Järve JK Järve (N) 12 7 2 3 37:17 23
4 JK Tallinna Kalev (N) 12 6 0 6 24:26 18
5 Tallinna FC Infonet (N) 14 5 2 7 30:34 17
6 FC Kuressaare (N) 14 4 1 9 21:47 13
7 Rakvere JK Tarvas (N) 14 1 1 12 9:71 4
Esiliiga 5.-7. koha saavutanud võistkonnad mängivad pärast 12 vooru lisaks üheringilise turniiri, kus kõik esimestes ringides saavutatud tulemused kanduvad edasi ning selgitavad välja Esiliiga 5., 6. ja 7. koha. Esiliiga 7. koht langeb Teise liigasse. Esiliiga 6. koht mängib üleminekumänge karikasüsteemis kodus-väljas printsiibil Teise liiga 2. kohaga.

Esiliiga mängud:  I voor 

Tallinna FC Infonet  5 – 2 FC Kuressaare Elis Armuand, Liisa Mere 13.04 14:00

II voor 

mänguvaba III voor

Rakvere JK Tarvas 3 – 2 FC Kuressaare Mariliis Palu, Elis Armuand 24.04 17:00

IV voor

Pärnu JK II 7 – 1 FC Kuressaare Gristi Adrat 11.05 14:30

V voor

Kohtla-Järve JK Järve 6 – 1 FC Kuressaare Elis Armuand 15.05 17:00

VI voor

Tallinna FC Flora II 8 – 0 FC Kuressaare 25.05 14:00

VII voor

FC Kuressaare – : 3 JK Tallinna Kalev (esialgne tulemus 2:3) 01.06 16:30

VIII voor

FC Kuressaare 3 – 1 Tallinna FC Infonet Annemari Pruul, Kateriin Pani, Liisi Salong 08.06 16:30

IX voor mänguvaba X voor

FC Kuressaare 2 – 1 Rakvere JK Tarvas Anne-Mai Alas, omavärav 18.06 17:00

XI voor

FC Kuressaare 1 – 2 Pärnu JK II Liisi Salong 13.07 13:00

XII voor

FC Kuressaare 2 – 2 Kohtla-Järve JK Järve Kateriin Pani (pen), omavärav 19.07 15:00

XIII voor

FC Kuressaare 4 – 1 Tallinna FC Flora II Kateriin Pani 4 27.07 13:00

XIV voor

JK Tallinna Kalev 6 – 2 FC Kuressaare Kateriin Pani, Liisi Salong 03.08 12:00

XV voor

FC Kuressaare + : – Rakvere JK Tarvas 16.08 15:00

XVI voor

Tallinna FC Infonet 2 – 1 FC Kuressaare Liisi Salong 24.08 15:00

XVII voor mänguvaba Teises liigas 2.koha saanud Tartu JK Tammeka II loobus Esiliiga üleminekumängudest.

2013 – Esiliiga

Tabel 

1 Kohtla-Järve JK Järve (N) 14 11 1 2 29:12 34
2 Pärnu JK II (N) 14 10 1 3 62:17 31
3 JK Tallinna Kalev II (N) 14 8 0 6 30:25 24
4 Tallinna FC Flora II (N) 14 7 2 5 27:14 23
5 Nõmme JK Kalju (N) 14 6 2 6 26:24 20
6 Tartu JK Tammeka II (N) 14 5 2 7 26:32 17
7 Tallinna FC Infonet (N) 14 3 0 11 12:54 9
8 FC Kuressaare (N) 14 1 2 11 9:43 5

Esiliiga mängud: I voor Tartu JK Tammeka II 2 – 2 FC Kuressaare , 14.04 kell 15:00, Tartu Tamme kunstmuru Gerda Nelis, Annemari Pruul Hoiatus: Heddi Pruul II voor Tallinna FC Flora II 1 – 1 FC Kuressaare , 21.04 kell 17:00, Sportland Arena Gristi Adrat III voor Kohtla-Järve JK Järve 3 – 0 FC Kuressaare , 28.04 kell 14:00, Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru Hoiatus: Liina Malk V voor FC Kuressaare 3 – 2 Pärnu JK II , 12.05 kell 16:00, Kuressaare linnastaadion Gristi Adrat 2, Kateriin Pani Hoiatus: Kateriin Pani VI voor FC Kuressaare 1 – 3 JK Tallinna Kalev II ,19.05 kell 16:00, Kuressaare linnastaadion Gerda Nelis VII voor Tallinna FC Infonet 2 – 1 FC Kuressaare , 26.05 kell 14:00, Lasnamäe KJH kunstmuru Kateriin Pani Hoiatus: Kätriin Tamm VIII voor Nõmme JK Kalju 2 – 0 FC Kuressaare  02.06 kell 14:00, Hiiu kunstmuru IX voor FC Kuressaare 0 – 2 Tallinna FC Flora II , 09.06 kell 16:00, Kuressaare linnastaadion Hoiatus: Annemari Pruul X voor FC Kuressaare 1 – 2 Tartu JK Tammeka II , 16.06 kell 16:00, Kuressaare linnastaadion Kateriin Pani IV voor (järelepeetav) FC Kuressaare 0 – 4 Nõmme JK Kalju , 14.07 kell 14:00, Salme staadion XIII voor Pärnu JK II 10 – 0 FC Kuressaare , 21.07 kell 14:00, Pärnu Raeküla staadion XI voor FC Kuressaare 0 – 2 Kohtla-Järve JK Järve , 28.07 kell 16:00, Salme staadion XII voor JK Tallinna Kalev II 6 – 0 FC Kuressaare , 10.08 kell 14:00, Kalevi Keskstaadioni kunstmuru XIV voor FC Kuressaare 0 – 2 Tallinna FC Infonet , 01.09 kell 15:00, Salme staadion Esiliiga üleminekuturniiri tabel 2013

1 FC Kuressaare (N) 5 4 0 1 5:4 12
2 Tartu JK Tammeka II (N) 5 4 0 1 14:1 12
3 Rakvere JK Tarvas (N) 5 3 0 2 3:5 9
4 Tallinna FC Puuma (N) 5 2 0 3 7:15 6
5 Narva JK Trans (N) 5 2 0 3 5:9 6
6 JK Sillamäe Kalev (N) 5 0 0 5 0:0 0

Esiliiga üleminekumängud 2013 I voor Tallinna FC Puuma 4 – 2 FC Kuressaare , 08.09 kell 15:00, Wismari kunstmuru Liisi Salong, Marin Aleksejeva II voor Rakvere JK Tarvas 0 – 3 FC Kuressaare , 15.09 kell 14:00, Rakvere kunstmuru Gristi Adrat 2, Liisi Salong III voor FC Kuressaare + :  – Tartu JK Tammeka II, 29.09 kell 14:00, Salme staadion Tartu JK Tammeka II andis loobumiskaotuse  IV voor JK Sillamäe Kalev  – : + FC Kuressaare , 05.10 kell 14.00, Sillamäe Kalevi kunstmuru JK Sillamäe Kalev on diskvalifitseeritud V voor FC Kuressaare + :  – Narva JK Trans , 13.10 kell 14:00, Salme staadion Narva JK Trans andis loobumiskaotuse    Naiskonna Esiliiga 2013 statistika  Gerda Nelis 13/2 Annemari Pruul 13/1 Kateriin Pani 12/3 Kati Nau 12/0 Heddi Pruul 12/0 Jaanika Küttim 12/0 Liisi Salong 11/0 Eva Haavel 10/0 Gristi Adrat 9/3 Liina Malk 9/0 Kätriin Tamm 8/0 Marin Aleksejeva 8/0 Maria Trave 7/0 Katri Hoogand 5/0 Eliise Hoogand 5/0 Maria Pihlak 5/0 Maris Magus 5/0 Laura Kriska 4/0 Annika Kask 4/0 Jaana Üksik 3/0 Katrina Lang 3/0 Liis Lõhmus 2/0 2012 – Esiliiga Naiskond lõpetas Esiliiga 2 võidu, 2 viigi ja 10 kaotusega 7. kohal ja pidi liigasse püsimajäämiseks mängima Esiliiga üleminekuturniiril. Viimane võideti kindlalt 11 punktiga, sealjuures ei kaotatud ühtegi mängu!

Koht Naiskond

Vi

Ka

VäVa

Pu

1. Tartu SK 10 Premium

14

10

2

2

35:12

32

2. Pärnu JK II

14

10

2

2

71:10

32

3. Nõmme JK Kalju

14

8

5

1

28:11

29

4. Tallinna FC Flora II

14

7

1

6

31:28

22

5. Tartu JK Tammeka II

14

4

4

6

30:28

16

6. Kohtla-Järve FC Lootus

14

3

3

8

10:32

12

7. FC Kuressaare

14

2

2

10

6:41

8

8. FC Infonet

14

1

3

10

6:55

6

Esiliiga mängud: I  voor: FC Kuressaare   – Nõmme JK Kalju   1 – 3 Eva Haavel II  voor: FC Infonet – FC Kuressaare   0 – 2  ov., Kateriin Pani III  voor: Pärnu JK II  – FC Kuressaare   10 – 0 IV  voor: FC Kuressaare  – Tallinna FC Flora II   0 – 2 V  voor: Tartu JK Tammeka II  – FC Kuressaare   6 – 0 VI  voor: FC Kuressaare  – Tartu SK 10 Premium   1 – 4 Eliise Hoogand VII  voor: Kohtla-Järve FC Lootus  – FC Kuressaare   2 – 0  VIII  voor: Nõmme JK Kalju  – FC Kuressaare   4 – 0 IX  voor: FC Kuressaare  – FC Infonet  0 – 0 X  voor: FC Kuressaare  – Pärnu JK II   0 – 6 XI  voor: Tallinna FC Flora II  – FC Kuressaare   2 – 0  XII  voor: FC Kuressaare  – Tartu JK Tammeka II   2 – 2 Triin Juulik 2 XIII  voor: Tartu SK 10 Premium  – FC Kuressaare   + : –  XIV  voor: FC Kuressaare  – Kohtla-Järve FC Lootus   + : –   Naiskond jätkab Esiliiga üleminekuturniiril, kus võistlevad omavahel Esiliiga 4 viimast ning II liiga kaks paremat. Esiliiga üleminekuturniiri tabel:

Koht

Naiskond

Vi

Ka

VäVa

Pu

1.

FC Kuressaare

5

3

2

0

9:3

11

2.

Kohtla-Järve FC Lootus

5

2

1

2

3:3

7

3.

Narva JK Trans

5

1

3

1

11:6

6

4.

Tartu JK Tammeka II

5

1

3

1

6:6

6

5.

FC Infonet

5

1

2

2

2:4

5

6

Tallinna FC Levadia II

5

1

1

3

2:11

4

Esiliiga üleminekuturniiri mängud: I voor: FC Kuressaare  – Kohtla-Järve FC Lootus   1 – 1 Marin Aleksejeva II voor: Narva JK Trans  – FC Kuressaare  1 – 1 Gristi Adrat III voor: FC Kuressaare  – Tallinna FC Levadia II 3 – 0 Kateriin Pani, Liisa Mere, Annemari Pruul IV voor: FC Kuressaare  – FC Infonet 2 – 0 Gristi Adrat, Kateriin Pani V voor: Tartu JK Tammeka II  – FC Kuressaare 1 – 2 Gerda Nelis, Gristi Adrat Naiskonna Esiliiga 2012 statistika: Liis Lõhmus 12/0 Annemari Pruul 12/0 Gristi Adrat 12/0 Triin Juulik 11/2 Liisi Salong 11/0 Kateriin Pani 10/1 Maria Trave 10/0 Gerda Nelis 10/0 Eva Haavel 9/1 Maris Magus 9/0 Heddi Pruul 9/0 Marin Aleksejeva 8/0 Kätriin Tamm 8/0 Liina Malk 7/0 Anneli Õige 5/0 Liisa Mere 5/0 Eliise Hoogand 4/1 Anna Põld 4/0 Maria Pihlak 4/0 Katrina Lang 3/0 Klair Kivi 1/0