Naiskond tunnistas Infoneti nappi paremust (video)

Kuressaare naiskond kohtus pühapäeval Tallinnas Esiliiga 6. voorus  FC Infonetiga ja pidi lõpuks tunnistama vastaste 2:1 paremust.

Naiskonna treener Arli Saar ütles, et tegu oli võrdsete naiskondade kohtumisega ja vastane oli võidetav, kuid võõrustajad realiseerisid oma võimalused saarlannadest paremini.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel hakati ka resultaati tegema. 60. minutil teenis Infoneti ründaja penalti, mille Anastasia Dodeltseva kindlalt realiseeris. 68. minutil asus Infonet juba juba 2:0 juhtima, kui Anastasia Dodeltseva õnnelik tsenderdus taha posti kõrvale väravasse maandus, kuid Kure naiskond ei olnud murdunud.

83. minutil murdis Kateriin Pani (pildil) vastaste kaitseliinist läbi ja lõi väravavahiga silmitsi olles külavereliselt seisuks 1:2. Lõpuminutitel hakkasid saarlannad ründama kolme ründajaga, kuid tekkinud survet väravaks ei suudetud realiseerida.

„Meil oli Gerdal ka väga hea võimalus viigistada, kuid kahjuks ei löönud ära,“ tõdes Arli Saar lõpetuseks.

Naiskonnas mängisid: Kätriin Tamm, Annemari Pruul, Heddi Pruul, Jaanika Küttim, Katri Hoogand, Liisi Salong, Kateriin Pani, Katrina Lang, Marin Aleksejeva, Gerda Nelis, Eva Haavel (Kati Nau).

Järgmisel pühapäeval kohtub naiskond Hiiu kunstmurul Nõmme JK Kalju naistega, mäng algab kell 14.00.