Alver Kivi

Naiskond tuli kahel korral kaotusseisust välja

< 1 minuti lugemine

Teises liigas jäi FC Kuressaare kahel korral Paide Linnanaiskonna vastu kaotusseisu, kuid suutis eelviimasel minutil tüürida kohtumise 2:2 viigisadamasse.
Paide kunstmuruväljakul mängitud kohtumises jäi FC Kuressaare esimesel poolajal 0:1 kaotusseisu, kuid Marie Puust viigistas. Ka teisel poolajal jäädi kaotusseisu, kuid 89. minutil lõi Eva Ratas seisuks 2:2.
“Erinevatel põhjustel tuli meil pikem mängupaus sisse ja see andis ka mängus tunda,” rääkis treener Roland Kütt lisades, et ka vahetusmängijaid ei olnud. “Olime rabedad ja olime tuimad. Vastane mängust ohtlikuks ei saanud, kuid lõi mõlemad väravad karistuslöökidest.”
Mängisid Johanna Priske, Liise Lindau, Karmen-Kelsi Kruut, Liis Jaaku, Eliise Saar, Eva Haavel, Kristina Teern, Elis Armuand, Eva Ratas, Kerli Kask, Marie Puust.