Naiskond tuleb Narvast viigiga

Naiskond mängis täna esiliiga üleminekumängudel Narvas, kust tullakse tagasi 1:1 viigiga.

Treener Arli Saar ütles, et naiskonna mänguga võib rahule jääda, sest sõit Narva oli pikk ja vahetusmängijaid polnud. “Võin vaid kiita,” lisas ta.

Kohtumise esimesel poolajal olid saarlased mängus domineerivamaks pooleks ja vastaseid suruti usinalt, kuid nagu ikka oma võimalusi ei suudetud realiseerida. Ja nagu jalgpallis ikka – kui ei löö ise lüüakse sulle. Poolaja lõpus suutis kodunaiskond 1:0 juhtima minna. “Puhtast suluseisust,” kommenteeris Saar.

Teine poolaeg möödus juba tasavägisemas heitluses, kus oma võimalused olid mõlemal poolel. 78. minutil jooksis Transi väravavaht väravast välja ja lõi palli vastu Gristi Adratit, kust mänguvahend põrkus värava suunas. Meie mängijal jäi üle vaid pall tühja väravasse lükata.

Naiskond mängis koosseisus: Anneli Õige, Maria Trave, Heddi Pruul, Liis Lõhmus, Anna Põld, Annemari Pruul, Kateriin Pani, Katarina Lang, Liisa Mere, Gerda Nelis ja Gristi Adrat.

FC Kuressaarel on üleminekuturniiril kahest mängust kirjas kaks viiki ja hetkel ollakse kuue naiskonna konkurentsis kolmandal kohal.

III voorus kohtub naiskond Tallinna FC Levadia duubliga, mäng toimub järgmisel pühapäeval 30.septembril kell 16.30 Salme staadionil.