Naiskond teenis võõrsil väärt võidu

Kuigi Nõmme Kalju FC naiskond võitis Hiiu kunstmurustaadionil mängitud Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas FC Kuressaare vastu poolaja 1:0, võtsid siiski 2:1 võidu saarlannad.

“Esimesed 25 minutit elas võistkond mängu sisse ja läks aega, kui end käima saime,” rääkis naiskonda juhendanud Sander Laht, kelle sõnul jäädi Heddi Pruuli omaväravast 0:1 kaotusseisu. “Nad mängisid väga kõrge kaitseliiniga ja saime palju üks-üks olukordi, kuid kahjuks ei suutnud ära lüüa.”

Kohe teise poolaja algul lõi Elis Armuand 1:1 ja sellest hetkest oli mäng saarlannade käes. Kure asus juhtima, kui Triin Tedrekull teenis penalti, mille realiseeris Armuand. Võimalusi oli veel, aga väravani rohkem ei jõutud.

Väravas tegi ka head tööd Johanna Priske, kes paaril korral tegi vajalikud tõrjed, kuid kokkuvõttes tal palju tööd ei olnud.