Naiskond teenis Tartus väärt viigi

Pühapäeval tänavuse avalöögi teinud FC Kuressaare naiskond mängis Tartus välja 2:2 viigi Tammeka duubli vastu.

Juba kolmandal minutil viis Gerda Nelis FC Kuressaare 1:0 juhtima ja kui viis minutit hiljem lõi Annemari Pruul (pildil) seisuks 2:0, oli mäng saanud saarlannade jaoks unistuste alguse.

Treener Arli Saare hinnangul polnud Tammeka mängu alguses valmis. „Nad on alati meie vastu domineerinud ja ilmselt lootsid nad, et sama kordub ka seekord,“ rääkis ta.

„Tundus, et nad võtsid vist pisut kergelt ja meil õnnestus kohe nende eksimused ära realiseerida. Lõime oma võimalused ära ja see teeb mulle head meelt.“

Pärast kaotusseisu jäämist sai Tammeka kerge ülekaalu ja kahel korral jõudsid nad ka väravani. Tartlannad vastasid tabamustega 16. ja 46. minutil. „Kartsin, et me ei kesta korralikult lõpuni, sest esimesel poolajal kulutasime liiga palju jõudu, aga pidasime hästi vastu,“ märkis Saar.

Arli Saare sõnul jäi ta mänguga üldiselt rahule, kuigi mitmed mängijad ei saanud erinevatel põhjustel selles mängus osaleda ja oli probleeme komplekteerimisega. „Samas kiitus kõigile, kes mängisid, sest saime korraliku tulemuse,“ jäi treener naiskonna sooritusega rahule.

FC Kuressaare eest mängisid täna: Kätriin Tamm, Liina Malk, Liis Lõhmus, Heddi Pruul, Jaanika Küttim, Liisi Salong, Katrina Lang, Eva Haavel, Annemari Pruul, Gerda Nelis, Gristi Adrat ja  Kati Nau.

Järgmises voorus kohtub naiskond nädala pärast Tallinnas FC Flora duubliga, kes täna kaotas võõrsil Kohtla-Järvele.