Naiskond sai olulise võidu

Kuigi FC Kuressaare naiskond alistas kodus jalgpallimeistrivõistluste esiliigas Nõmme JK Kalju 3:1 ja tegi suure sammu liigasse püsimajäämise nimel.

Vaatamata sellele, et võõrustajate naiskond jäi Kure Arenal juba 3. minutil otse nurgalöögist tulnud tabamusest 0:1 kaotusseisu võit kontroll mängu üle enda kätte. Kõrge kaitseliiniga mänginud külalised andsid saarlannadele võimaluse mängida pallid kaitsjate selja taha, paraku ei suudetud tekkinud võimalusi realiseerida.

Kõik pandi paika teisel poolajal, kui Kerli Kask lõi kaks ja Elis Armuand ühe värava. “Hea, et lõpuks asja ära otsustasime,” märkis treener Roland Kütt. “Kahjuks jättis realiseerimine täna soovida ja oleks tulnud juba varem ära otsustada. Aga oluline, et võitsime ja see on suur samm püsima jäämiseks.”