Naiskond sai kodus kindla võidu

FC Kuressaare naiskond ei jätnud koduväljakul JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonnale võimalustki ning võttis kindla 5:1 võidu.

Mänguskoori avas Gerly Ots ja Eva Ratas lõi 2:0. Enne vaheaega lõid külalised ühe värva tagasi. Teisel poolajal kuulus initsiatiiv täielikult saarlannadele ning Elis Armuandi kahest ja Marilis Remmeli ühest tabamusest vormistati lõppseisuks 5:1.

Naiskonda täna juhendanud Liisa Mere ütles, et võidu tõi enesekindlus. “Kui eelmine mäng näitas, et meie mängijad pelgavad veidi vastaseid, siis täna seda ei olnud ja tegutseti enesekindlalt,” lausus ta. “Võit oli kindel,meil oli hea päev. Juba soojendusest alates läks kõik hästi.”

Algkoosseis: Johanna Priske, Gerly Ots, Annemari Pruul, Heddi Pruul, Liis Jaaku, Eva Ratas, Kerli Kask, Anne-Mai Alas, Eva Haavel, Elis Armuand, Marilis Remmel. Vahetusmängijad: Lisette Karja, Lisett Nurja, Rahel Kirs ja Liisa Mere.

Nädala pärast pühapäeval mängib naiskond võõrsil Tallinna FC Flora II-ga.