Naiskond purustas Kohtla-Järve JK Järve

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare naiskond ei jätnud kodus Kohtla-Järve JK Järvega mängus kivi-kivi peale, sest purustas külalised 10:0.
Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises näitasid Kure naised kauneid kauglööke, ilusaid läbimurdeid, teravaid vasturünnakuid, enesekindlust, kauneid triblinguid ja läbimurdeid, ehk kõike seda, mis ühe jalgpallimängu juurde kuulub.
Esimesel poolajal avas mänguskoori Kristina Teern ja hakkas peale. Marie Puust lõi 2:0, Teern 3:0 ja 4:0, külaliste omaväravast tuli 5:0 ja puhkama mindi pärast Eva Ratase tabamust seisul 6:0. Teisel poolajal lõi Eva Ratas 7:0, Triin Tedrekull 8:0, Kristina Teern 9:0 ja lõppskoori 10:0 vormistas Eva Haavel.
Võitu aitasid sepistada Johanna Priske, Karmen-Kelsi Kruut, Liis Jaaku, Annabel Metsalu, Eva Ratas, Triin Tedrekull, Eva Haavel, Kerli Kask, Kristina Teern, Marie Puust, Eliisa Saar ja Gerly Ots.