Naiskond pidi tunnistama Puuma paremust

Esiliiga üleminekuturniiri esimeses kohtumises alistus FC Kuressaare naiskond Tallinnas FC Puumale 2:4.

Treener Arli Saar ütles, et naiskond tegi oma elu ise keeruliseks, sest suure raskusega suudeti oma väravad lüüa, samas anti liiga lihtsalt oma saavutus käest.

Esimese poolaja kaotas FC Kuressaare 0:2. Teist poolaega alustasid saarlannad aktiivselt ja 50. minutil lõi Liisi Salong ühe värava tagasi. Paraku lasti vastastel taas värav lüüa ja 3:1 juhtima asuda. Kuressaare naised polnud aga löödud ja 10 minutit enne lõppu lõi Marin Aleksejeva seisuks 2:3. Paraku lasti pealinlastel üks värav veel lüüa.

Arli Saare sõnul oli vastane arvestataval tasemel, sest Puuma naiskonnas mängisid naised, kes kuulunud ka Infoneti ja Ajaxi ridadesse. „Meil oli ka mitu võimalust, kuid paraku jätsime need kasutamata. Viik oleks olnud selles kohtumises õiglane tulemus,“ märkis treener.

Saar lisas, et oli probleeme koosseisuga. „Tahaks kiita neid, kes olid mängul ja pole naiskonda raskel hetkel maha jätnud,“ avaldas ta mängus osalenud naistele tunnustust.

Naiskonnas mängis täna koosseisus: Laura Kriska, Liina Malk, Katri Hoogand, Jaanika Küttim, Eva Haavel, Kati Nau, Eliise Hoogand, Gristi Adrat, Marin Aleksejeva, Liisi Salong ja Gerda Nelis.

Teistes mängudes alistas Tartu JK Tammeka II võõrsil Narva JK Transi 7:0 ja JK Sillamäe Kalev andis loobumisvõidu Rakvere JK Tarvase naiskonnale.

Järgmisel pühapäeval sõidab FC Kuressaare naiskond külla  Rakvere Tarvasele.