Naiskond lõpetas esiliiga võiduga

Naiste Esiliiga viimases kohtumises võitis FC Kuressaare naiskond koduväljakul Kohtla-Järve JK Järve 4:1.

Kuressaare jalgpallistaadionil mängitud kohtumine möödus võõrustajate domineerimisel, kuid esimese poolaja võitsid külalised ühest teravast vasturünnakust 1:0. Pärast puhkepausi tulid saarlannad mängule veel isukamalt ja veerand tunniga otsustati ka mängu saatus. Esmalt lõi kaks väravat Eva Ratas ja seejärel sai samaga hakkama Marilis Remmel ning sellega oligi mängu lõppseis tehtud.

Mängisid: Johanna Priske, Karmen Kelsi Kruut, Annemari Pruul, Heddi Pruul, Liis Jaaku, Eva Haavel, Anne-Mai Alas, Triin Tedrekull, Kerli Kask, Eva Ratas, Lisett Nurja, Gerly Ots, Marilis Remmel ja Eliisa Saar.

Esiliiga lõpetati tubli kuuenda kohaga ning ees seisab veel 21. oktoobril karikavõistluste 1/8-finaalmäng Paide Linnanaiskond Tapa vastu.