Naiskond langes Tammeka vastu lisaajal

Naiste jalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis lõppes Tartu JK Tammeka ja FC Kuressaare vahelise mängu normaalaeg 1:1 viigiga, tartlannad vormistasid 2:1 võidu alles lisaaja lõpus.

Kateriin Kuusk viis saarlannad 12. minutil 1:0 juhtima, kuid juba kaks minutit hiljem võõrustajad viigistasid. Võiduvärava lõid tartlannad 2 minutit enne lisaaja lõppu.

„Tüdrukud olid väga tublid,“ ütles peatreener Roland Kütt, lisades, et naiskond suutis mängus püsida, ise rünnakul momente luua, kaitses distsiplineeritult ja kannatlikult tegutseda, kuigi tempo oli harjumatult kõrge.

„Kartsime tegelikult raskemat mängu. Ilmselt nad kergelt alahindasid meid, aga me tundsime, et kaotada pole midagi ning pingevabalt tegutsedes suudeti näidata oma häid oskusi.“

Mängisid Johanna Priske, Kätriin Tamm, Gerly Ots, Heddi Pruul, Lisette Karja, Eva Haavel (K), Triin Tedrekull, Kateriin Kuusk, Kerli Kask, Eliisa Saar, Eva Ratas, Annemai Alas