Naiskond kohtub karikasarjas SK10 Premiumiga

Autor: Alver, 22 märts, 2018

Eesti Jalgpalli Liidus loositi naiste karikavõistluste veerandfinaalpaarid ja esiliiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare sai vastaseks meistriliiga naiskonna Tartu SK10 Premium.

1/4-finaalis saab näha eelmise aasta karikafinaali kordust, kui JK Tallinna Kalev võõrustab Pärnu JK-d. Meistriliiga klubidest kohtuvad omavahel veel Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora. FC Flora II vastaseks on uueks hooajaks Esiliigasse tõusnud Saku Sporting. Meistriliiga naiskond Tartu SK 10 Premium sõidab külla FC Kuressaarele.

FC Kuressaare treener Roland Kütt ütles, et võimalused edasi saada on normaalsed, kuigi vastase näol on tegu meistriliiga võistkonnaga. „Aga kindlasti on nende vastu kergem, kui Pärnu JK või FC Flora vastu mängida,“ lausus ta.

„Mäng tuleb huvitav, sest Eva Haavel käib nende trennis ja tunneb vastase mängu, samas teatakse ka teda. Meie ettevalmistus on lõpusirgel ja mäng on kodus, kindlasti on huvitav meie taset nendega võrrelda.“

Karikavõistluste veerandfinaalide täpne ajakava teatatakse lähiajal. Klubijalgpalli pidupäev, mille raames selgub ka karikavõistluste võitja, toimub tänavu A. Le Coq Arenal 19. mail.