Naiskond koges Pärnu duubli vastu tipptaset

FC Kuressaare naiskond võitles võõrsil esiliiga liidri Pärnu JK II vastu vapralt kaotades esimese poolaja vaid 0:1, kuid teisel tõid võõrustajad väljakule oma esindusnaiskonna mängijad ja kohtumine kaotati 0:6.

Naiskonna peatreener Roland Kütt ütles, et esimesel poolajal mängiti kaitses väga hästi ja kuigi vastane domineeris, olid ka tema võistkonnal oma võimalused. “Teisel poolajal tõid nad mitu esindusnaiskonna mängijat sisse ja klass pääses maksvusele,” tõdes treener.

“Kui meie algus oli veel okei, siis hiljem tuli just eeskätt vaimne murdumine. Aga meie tüdrukud said hea kooli ja kogemuse, sest nägid, milline on Eesti tipp ja kuhu poole oma trennidega püüelda.”

Pärnu vastu mängisid: Johanna Priske, Eliisa Saar, Annemari Pruul, Heddi Pruul, Liis Jaaku, Anne-Mai Alas, Gerly Ots, Eva Haavel, Liisa Mere, Kerli Kask, Eva Ratas, Elis Armuand, Triin Tedrekull ja Katarina Bortnikov.

Järgmisena mängitakse juba pühapäeval koduväljakul FC Flora duubelnaiskonna vastu. Mäng Kuressaare kunstmuruväljakul algab kell 15.00.