Naiskond kaotas kodus Kaljule

Nädalavahetusel naiste Esiliiga hooaega alustanud FC Kuressaare naiskond pidi koduplatsil tunnistama Nõmme Kalju 1:3 paremust. Saarlannade värava eest hoolitses võistkonna värskeim liige Eva Haavel.

“Ei saa öelda, et me väga halva mängu tegime,” oli FC Kuressaare naiskonna peatreener Arli Saar kohtumise järgselt hoolimata kaotusele positiivselt meelestatud.

Vaheajaks koduplatsil 0:1 kaotusseisu jäänud saarlannade viigivärava lõi poolajal mängu sekkunud ning meistrivõistlustel jalgpalliliidu poolse eriloaga osalev vaid 15-aastane Eva Haavel.

Matši lõpuni viigiseisu paraku hoida ei suudetud ning viimase 20 minutiga lõi Nõmme Kalju naiskond kaks vastuseta väravat ja viis 3:1 võiduga kolm punkti Tallinnasse.

“Eks vastased olid natukene ikka paremad ja väärisid võitu,” kiitis Arli Saar oponente, “oli ikka näha, et Nõmme Kalju mängis eelmisel hooajal Meistriliigas ning meie teises liigas.”

Peatreeneri sõnul valdasid võistkonnad palli küll enamvähem võrdselt, ent pealinlannad kasutasid oma võimalused paremini ära. “Neil oli ka natukene rohkem šansse skoorimiseks, millest nad umbes pooltelt ka sihile jõudsid. Meil jätab aga võimaluste realiseerimine veel natukene soovida,” täpsustas Saar.

Järgmise liigamängu peab FC Kuressaare naiskond alanud nädala pühapäeval, kui võõrsil kohtutakse FC Infonetiga.

FC Kuressaare naiskonna koosseis: Anneli Õige, Klair Kivi, Liis Lõhmus, Heddi Pruul, Maris Magus, Triin Juulik, Kateriin Pani, Liisi Salong, Annemari Pruul, Eliise Hoogand (Eva Haavel), Gristi Adrat (Liina Malk).
Kasutamata vahetused: Maria Pihlak, Gerda Nelis.