Alver Kivi

Naiskond jätkab liiga liidrina

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare naiskond tegi võõrsil oma mängu Pärnu JK Vapruse vastu keeruliseks, tuldi koju ikkagi 3:2 võiduga ja teise liiga liidrina.

Esimese poolaja mängis naiskond väga korralikult, Marie Puusti ja Kristina Teerni väravatest saadi 2:0 edu ja kohtumine oli saarlannade kontrolli all. Teise poolaja algul lõi Eva Ratas seisuks 3:0 ja selle peale lasi naiskond pisut jala sirgeks.

Võõrustajad lõid ühe värava tagasi ja teenisid penalti mille Johanna Raamat tõrjus. Kui nad lõid seisuks 2:3 muutus mäng närviliseks ja Gerly Ots sai punase kaardi. Lisaks sai vigastada Anne-Mai Alas. “Tegime ise enda elu raskeks,” tõdes treener Roland Kütt, lisades, et järgmine mäng saab just koosseisu osas olema päris keeruline.

Mängisid: Johanna Priske, Eliisa Saar, Karmen-Kelsi Kruut, Anne-Mai Alas, Liis Jaaku, Triin Tedrekull, Eva Haavel, Kristina Teern, Eva Ratas, Kerli Kask, Marie Puust, Elis Armuand, Gerli Ots, Liise Lindau, Grete Jõgi.