Minijalgpallis selgusid play-off paarid

Autor: Kure Press, 4 jaanuar, 2015

Kuressaare spordihoones mängitud Saare maakonna minijalgpalli 2015. aasta meistrivõistluste teise etapi järel selgusid play-off paarid, kes hakkavad veebruaris toimuval finaaletapil mängima meistritiitlile.

Pühapäeval mängitud teisel etapil alistas 9.-10. koha mängus FC Salme 5:0 FC Were, 7.-8. koha mängus GOSPA ja Saaremaa Maleva vahel jäi peale esimene 3:0, 5.-6. koha mängus võitis FC Hornets Salme Dünamo 2:0, 3.-4. koha mängus alistas HP Autohooldus Lümanda 2:1 ja finaalis oli FC Taritu 3:0 üle Sworvest.

Põhiturniiri kahe etapi järel reastusid meeskonnad:
1. FC Taritu 22, 2. Sworve 16, 3. HP Autohooldus 15, 4. FC Salme 14, 5. FC Hornets 14, 6. Salme Dünamo 10, 7. GOSPA FC 8, 8. Lümanda Rähnid 7, 9. Saaremaa Malev 6, 10. FC Were 3 punkti.

Finaaletapil 7. veebruaril kohtuvad veerandfinaalides FC Taritu ja Lümanda Rähnid, Sworve ja GOSPA FC, HP Autohooldus ja Salme Dünamo ning FC Salme ja FC Hornets. Saaremaa Malev ja FC Were selgitavad omavahelise mänguga 9.-10 koha.

Kõik tulemused ja muu info leiab turniiri lehelt siit

Teise etapi play-off 4. jaanuaril (alagrupimängude tulemuste põhjal)

Hornets – FC Taritu 1:1 (4:3)
13.50 Martin Lonn – 4.55 Edmond Salong
(penaltid: Ott Pukk 1:1, Roland Kütt 2:2, Kirill Kornilov 3:3, Karl Riim eksis – Kristen Mere 0:1, Margus Valge 1:2, Martin Prostang 2:3, Edmond Salong 3:4

Dünamo – HP 1:4
4.20  Veikko Laanep – 0.40, 11.30, 14.15 Mario Stern, 1.30 Amor Luup

Lümanda – GoSpa 1:0
14.20 Kaarel Mai

Sworve – Malev 4:0
4.10 Iiv Aavik, 5.00 Märten Pajunurm, 5.50  Maarek Suursaar, 11.40 Märten Opp

5. 1. kaotaja vs 3. kaotaja Hornets – GOSPA 3:1
7.00 Kert Mandel, 8.05 Aleks Lesk, 13.15 Reivo Vinter – 10.30  Sander Põlluäär

Dünamo – Malev 3:0
2.40 Karmo Paju, 11.20  Kustas Kobin, 14.20 Riho Timm

Poolfinaal: FC Taritu – Lümanda 0:0 (12:11)
(penaltid: Kristen Mere 1:0, Margus Valge 2:1, Martin Prostang 3:2, Mark Kristjan Pitk 4:3, Sander Laht 5:4, Kristen Mere 6:5, Margus Valge 7:6, Martin Prostang 8:7, Mark Kristjan Pitk 9:8, Sander Laht 10:9, Kristen Mere 11:10, Margus Valge eksis, Martin Prostang 12:11 – Hardo Niit 1:1, Kristo Salumaa 2:2, Kaarel Mai 3:3, Arnold Teller 4:4, Sander Viira 5:5, Hardo Niit 6:6, Kristo Salumaa 7:7, Kaarel Mai 8:8, Arnold Teller 9:9, Sander Viira 10:10, Hardo Niit 11:11, Kristo Salumaa eksis, Kaarel Mai eksis)

Poolfinaal: HP – Sworve 3:5
4.00 , 4.20  Amor Luup, 12.17  Priit Suluste – 3.30 , 10.30  Rene Aljas, 7.00  Pelle Pohlak, 9.50  Märten Pajunurm, 14.20  Elari Valmas

9.-10. koha mäng: FC Were – Salme 0:5
5.10 , 7.10 , 7.20  Marat Lõsõi, 10.50  Margus Rajaver, 12.15 Mairo Miil

7.- 8. koha mäng: GOSPA – Malev 3:0
4.35 , 5.20 Olev Sten Erik Jõgi, 14.54  Margus Kuusk

5.- 6. koha mäng: Hornets – Dünamo 2:0
13.30 , 15.00  Jevgeni Udalov

3.- 4. koha mäng: Lümanda – HP 1:2
14.25  Hardo Niit – 4.03 , 11.28 Mario Stern

Finaal: FC Taritu – Sworve 3:0
3.46 , 14.10 Sander Laht, 14.33 Mark Kristjan Pitk

Saare maakonna vapp