Minijalgpalli teise etapi võitis FC Taritu (lisatud video)

Nädalavahetusel Kuressaare spordihoones mängitud Saare maakonna minijalgpalli meistrivõistluste teise etapi võitis taas FC Taritu, kes finaalis alistas Sworve 1:0.

Laupäeval alustasid meeskonnad mängudega alagruppides. A-alagrupi võitis FC Salme, FC Taritu, Sworve ja Kure U17 ees. B-alagrupis oli edukaim HPAutohooldus, Lümanda Rähnide, Salme Dünamo ja GOSPA FC ees.

Pühapäeval mängitud teise etapi finaalis lõi 12. minutil otsustava värava Mark Kristjan Pitk, kes lõi vasakult tulnud palli Sworve väravavahile Mait Erlenbachile püüdmatult ühe puutega värava ette nurka.

Finaalmäng täies pikkuses:

Mõlema meeskonna tee finaali kulges erinevalt. Taritu alistas avakohtumises Salme Dünamo 2:0 ja poolfinaalis alles viigiga 0:0 lõppenud normaalaja järel penaltiseerias Kure U17 3:1. Sworve võitis avakohtumises Lümanda Rähnid 3:0 ja poolfinaalis Salme 4:1.

3.- 4. koha mängus alistas eelmise etapi finalist FC Salme 4:1 KureU17.
5.- 6. koha mängus võitis HP Autohooldus GOSPA 3:2 ja 7.- 8. koha mängus purustas Lümanda Rähnid Salme Dünamo 4:0.

Turniiri suurimaks väravakütiks tõusis teisel etapil 5 väravat löönud Mikk Rajaver FC Salmest kokku 8 tabamusega. Järgnevad 7 tabamusega Mark Kristjan Pitk ja Sander Laht FC Taritust ning  Harri Palumets ja Mario Stern HP Autohoolduse meeskonnast.

Järjestus pärast kahte etappi: FC Taritu 24 punkti,  FC Salme  18, Sworve 15,  GOSPA FC 11,  Kure U17 9, HP Autohooldus 5,  Salme Dünamo 4 ja Lümanda Rähnid 4.

25. jaanuaril Kuressaare spordihoones mängitaval finaalturniiri veerandfinaalides kohtuvad: