Minijalgpall

 

Saare maakonna vapp      

Saare maakonna meistrivõistlused minijalgpallis

2018 turniiride ajad:

II etapp 13.01.2018   Kuressaare spordihoones (11:00-18:00) ajakava:

  1. 11.00 Salme Dünamo – SJK Kaarma 3:2
  2. 11.18 FC Taritu – Mõll 4:0
  3. 11.36 Lümanda Rähnid – FC Niidu 2:0
  4. 11.54 Salme Dünamo – Spordimaja C.F 0:0
  5. 12.12 Niidu – FC Taritu 0:4
  6. 12.30 Lümanda Rähnid – Mõll 2:0
  7. 12.48 SJK Kaarma – Spordimaja C.F 2:5
  8. 13.06 Salme Dünamo – Lümanda Rähnid 2:2
  9. 13.24 Mõll – SJK Kaarma 0:3
  10. 13.42 Spordimaja C.F – FC Niidu 5:1
  11. 14.00 FC Taritu – Salme Dünamo 2:1
  12. 14.18 Niidu – Mõll 1:0
  13. 14.36 Lümanda Rähnid – Spordimaja C.F 0:3
  14. 14.54 FC Taritu – SJK Kaarma 3:1
  15. 15.12 Salme Dünamo –FC  Niidu 2:1
  16. 15.30 Mõll – Spordimaja C.F 0:6
  17. 15.48 Lümanda Rähnid – FC Taritu 2:4
  18. 16.06 SJK Kaarma – FC Niidu 0:2
  19. 16.24 Mõll –Salme Dünamo 0:1
  20. 16.42 SJK Kaarma – Lümanda Rähnid 0:5
  21. 17.00 Spordimaja C.F – FC Taritu 3:1

I etapp 16.12.2017 Kuressaare spordihoones (11:00-18:00) ajakava:

  1. 11.00 Salme Dünamo – Kaarma 2:2
  2. 11.18 Lümanda Rähnid– FC Niidu 1:0
  3. 11.36 FC Taritu – Mõll 7:0
  4. 11.54 Salme Dünamo– Spordimaja C.F 3:3
  5. 12.12 Lümanda Rähnid – Mõll 6:0
  6. 12.30 FC Niidu – FC Taritu 0:3
  7. 12.48 Kaarma – Spordimaja C.F 0:7
  8. 13.06 Salme Dünamo –Lümanda Rähnid 3:3
  9. 13.24 Mõll – Kaarma 2:4
  10. 13.42 Spordimaja – FC Niidu 7:0
  11. 14.00 FC Taritu – Salme Dünamo 1:1
  12. 14.18 Lümanda Rähnid – Spordimaja CF 2:4
  13. 14.36 FC Niidu – Mõll 2:2
  14. 14.54 FC Taritu– Kaarma 2:0
  15. 15.12 Salme Dünamo – FC Niidu 3:1
  16. 15.30 Mõll – Spordimaja CF 2:5
  17. 15.48 Lümanda Rähnid – FC Taritu 0:2
  18. 16.06 Kaarma – FC Niidu 0:2
  19. 16.24 Mõll – Salme Dünamo 1:4
  20. 16.42 Kaarma – Lümanda Rähnid 0:3
  21. 17.00 Spordimaja C.F – FC Taritu 1:1

Juhend: meeste-MV-juhend-2018

I etapi tabel siin

2018 meistrivõistlustel osalevad:
Spordimaja C.F: Mario Stern, Alari Saar, Elari Valmas, Märten Opp, Märten Pajunurm, Harald Nurmik, Maarek Suursaar.
SJK Kaarma: Mihkel Leppik, Kaarel Kööp, Mihkel Alamaa, Sander Rosin, Reigo Äär, Mark Toomsalu, Raiko Tõgik, Henri Kuris, Hannes Ingalt, Aimar Lõhmus.
Lümanda Rähnid: Olaf Sumberg, Stiiven Sirgo, Arko Kuningas, Eiko Kuningas, Kermo Kuningas, Arnold Teller, Sander Viira, Henri Rüütel, Kristo Kallas, Mario Pruul.
Salme Dünamo: Asko Rüütel, Veikko Laanep, Andre Anis, Jako Lindrop, Eerik Poopuu, Oliver Himmist, Reivo Vinter, Sander Suurhans, Karmo Paju.
FC Taritu: Raimond Salong, Martin Prostang, Kristen Mere, Keito Liiv, Alex Salong, Margus Valge, Mark Kristjan Pitk, Sander Laht, Edmond Salong.
FC Niidu: Timmo Toll, Karl Sirel, Sten-Erik Liiv, Jaanis Kannik, Kevin Pärn, Marat Lõsõi, Marcus Põder, Risto Kaseorg.
Mõll: Henry Hõbe, Märten Salong, Andero Kivi, Raul Tahk, Karl Sander Vaga, Paul Antsaar, Romet Vahter, Kaarel Vokk, Ken Kirs.

Meeste minijalgpalli ajakava:
I etapp 16.12.2017 Kuressaare spordihoones (10:00-18:00)
II etapp 13.01.2018   Kuressaare spordihoones (10:00-18:00)
III etapp 3.02.2018    Kuressaare spordihoones (10:00-18:00)

Naiste minijalgpalli ajakava:
3.03.18 Kuressaare spordihoones

Registreerimise tähtaeg on 10. detsember 2017 info@fckuressaare.ee.
Osavõtutasu 120 eurot, tasuda MTÜ Jalgpalliklubi FC Kuressaare arvelduskontole EE697700771001729402 (selgitus minijalgpall 2018 ja võistkonna nimi) või sularahas enne turniiri kohapeal.

 

Varasemad meistrid:

2017- Spordimaja C.F
2016 – FC Salme
2015 – FC Taritu
2014 – FC Salme
2013 – FC Taritu
2012 – FC Salme
2011 – FC Kose
2010 – FC Kose
2009 – FC Kose
2008 – FC Salme
2007 – Lutš Energia
2006 – JK Sarma

Arhiiv
2017 turniiri leht
2016 naiste MV leht
2016 meeste MV leht
2015 turniiri leht
2014 turniiri leht
2013 turniiri leht