Meeskonnale Talveturniirilt võit

Autor: Alver, 26 jaanuar, 2019

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud Talveturniiri kohtumises võitis hooajaks valmistuv FC Kuressaare teise Premium liiga klubi Tallinna JK Kalevi 1:0.

“Võrreldes eelmise mänguga oli paranenud meie mäng palliga ja pallita, füüsiliselt olime paremad, rünnakul suutsime luua teravusi ja mitmed situatsioonid tegid juba rõõmu,” rääkis peatreener Jan Važinski.

“Kalev polnud küll paremas koosseisus ja tegu pole kindlasti Paidega, aga rõõmustas see, et kõik mängijad on terved ja saime teha kümme vahetust. Kõik mehed olid tasemel ja mäng ei muutunud hetkekski kehvemaks.”

Võiduvärava lõi 52. minutil testimisel olev Otto-Robert Lipp. “Üldse võiks uusi mängijaid kiita,” märkis Jan Važinski. “Lipp on küll lühike, aga väga kiire. Vaatame praegu teda ja lõpliku otsuse langetame pärast järgmist mängu. Ka Silver Alex Kelder jättis väga hea mulje.”

Mängisid: Magnus Karofeld, Amor Luup, Elari Valmas, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Kristen Mere, Maarek Suursaar, Mairo Miil, Mario Pruul, Märten Opp, Oliver Rass, Ranon Kriisa, Rasmus Saar, Tutk, Roland Kütt, Sander Laht, Sander Seeman, Sander Viira, Silver Alex Kelder, Otto-Robert Lipp ja Sten Penzev.