Meeskonnale Tallinnast kohustuslik võit

Eesti meeste meistrivõistluste Esiliiga B kohtumises FC Kuressaare meeskond tabeli punasele laternale Tallinna FC Flora U19-le võimalust ei andnud ja kirjutas tabelisse kohustusliku võidu 5:0.

Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumise avapoolaja võitsid saarlased Maarek Suursaare kahest ja Margus Rajaveri ühest väravast 3:0. Teisel poolajal lisasid Suursaar ja Sander Laht kumbki veel ühe värava ning vormistasid lõpptulemuse 5:0.

Peatreeneri kohusetäitja Sander Viira tunnistas, et meeskond võttis kohustusliku võidu. „Seekord tahet oli, mäng oli lõbus väljakul ja ka pingilt vaadata. Vastas olid noored poisid, saime rünnata, avanemised olid okei, momente lõime hästi ja kõik nautisid.“

Järgmises voorus kohtutakse nädala pärast kolmapäeval Kuressaare linnastaadionil Tartu JK Welcoga.

Esiliiga B, 23. voor
Neljapäev, 11. august kell 19.00 Sportland Arena
mitteametlik protokoll
Mänguolud: +16, vahelduva pilvisusega ilm, teisel poolajal tugev vihm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35

Tallinna FC Flora U19 – FC Kuressaare 0:5 (0:3)
Väravad:  5., 35., 48. Maarek Suursaar, 37. Margus Rajaver, 75. Sander Laht
Hoiatused: 76. Alari Saar, 90. Karmo Paju

FC Flora U19: Georg Koppel, Kaur Kennet Karjane, Henri Lehtmets, Künter Pajumägi, Tormi Ohtla, Silver Räämet, Georg Lepik, Ronald Viisimaa (63. Karl-Sander Eensoo), Martin Nurmsaar, Otto-Robert Lipp (46. Jakob Toomsalu), Kaspar Ait
Varus: Kevin Krünvald, Karl-Sander Eensoo, Jakob Toomsalu

FC Kuressaare: Roland Kütt, Urmas Rajaver, Märten Opp, Alari Saar (79. Reio Alt), Mario Pruul, Jaanis Kriska (65. Miikael Tuus), Karmo Paju, Margus Rajaver, Sander Laht, Mikk Rajaver (63. Tõnis Koppel), Maarek Suursaar
Varus: Miikael Tuus, Reio Alt, Tõnis Koppel

Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Lennart Komp