Meeskonnale Aastalõputurniiril teine koht

Autor: Alver, 29 detsember, 2017

Kalevi Spordihallis toimuval jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare meeskond esiliiga mängudes teise koha, kui finaalis jäädi 0:1 alla Tallinna FC Flora U21 võistkonnale.

“Finaal oli võrdne, mõlemal meeskonnal olid oma võimalused, kuid üks täpne kauglöök viimasel minutil sai lõpuks määravaks,” tõdes meeskonna peatreener Jan Važinski. “Kui võtta nii, et meil pole ettevalmistus hooajaks veel õieti alanud, siis on tulemus hea. Mehed mängisid tahtmise ja motivatsiooniga ning kohati näidati ka head mängutarkust.”

Alagrupis alustas FC Kuressaare 0:3 kaotusega FC Flora U21-le, seejärel alistati Keila JK 2:1, Tartu FC Santos 4:0 ja viigistati FC Elvaga 2:2. Alagrupi võitis FC Flora 12 punktiga, järgnesid FC Kuressaare 7, FC Elva 4, Keila JK 3 ja FC Santos 3 punktiga. Poolfinaalkohtumises Rakvere JK Tarvase vastu saadi pärast 2:2 viigiga lõppenud normaalaega penaltitega 7:6 võit.

“Kõige rohkem meeldis mulle, et mehed näitasid sisu,” lausus Jan Važinski. “Kui esimese mängu kaotasime kindlalt, siis edaspidi parandasime oma tegutsemist ja poolfinaalis tulime oma vana rivaali vastu 25 sekundit enne lõppu kaotusseisust välja.”

Mängisid: Rait Hansen, Märten Opp, Sander Viira, Märten Pajunurm, Eerik Poopuu, Sander Seeman, Karmo Paju, Mario Pruul, Elari Valmas, Sander Laht, Mario Stern ja Maarek Suursaar.