Meeskonnal hooaja kehvim mäng

Vaatamata Kuressaare linnastaadionil toimunud klubi perepäevale ei suutnud meeskond näidata oma parimat mängu ja nii tuli täna tunnistada FCI Tallinna U21 võistkonna 6:2 paremust.

Saarlased jäid juba 8. minutil FCI Tallinna ootamatust vasturünnakust 0:1 kaotusseisu, aga poolajavileks suudeti ikkagi eduseis saada. 28. minutil seadis Sander Laht penaltist jalule viigi ja 40. minutil lendas pall Pelle Pohlaku pommlöögist väravasse.

Pärast puhkepausi olid võõrustajad küll domineerivamaks pooleks, kuid väravaid lõid külalised, kes kostitasid väravavaht Enri Nurmikut lõpuks koguni nelja tabamusega.

“Väga kahju, et meie selle hooaja kõige halvem esitus pidi just täna juhtuma,” tunnistas meeskonna juhendaja Martti Pukk. “Võib-olla tõesti, et meie eelmises mängus nende vastu saadud kindel võit uinutas.”

“Teisel poolajal ei olnud meil platsil ühtegi meest, kes oleks oma tegelikud võimed välja mänginud, me ei tegutsenud meeskondlikult ja olime kehvad,” tõdes Martti Pukk. “Infonet karistas meie eksimused julmalt ära. Võib-olla oli põhjus selles, et meil olid osad mängijad enne perepäeval aktiivselt osalemas, aga mingil põhjusel jäime kaitsetöös aeglaseks.”

Puki sõnul tuleb nüüd sellest kaotusest kiiresti üle saada, sest juba kolmapäeval on vastas JK Tallinna Kalev. “Peab omad järeldused tegema, et siis Kalevi vastu paremini mängida,” märkis ta.

Esiliiga 28. voor
Pühapäev, 10.09.2017 kell 16:00 Kuressaare linnastaadion
Mitteametlik protokoll

Mänguolud: +17, pilves uduvihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 142

FC Kuressaare – FCI Tallinn U21 2:6 (2:1)
Väravad: 28. pen. Sander Laht, 40. Pelle Pohlak – 8., 54. Artjom Ostrovski, 56. Kirill Leontjev, 63., 89. Alan Mones, 82. Nikita Grankin
Hoiatused: 65. Sander Laht, 87. Sander Viira – 35. Aleksei Šved

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Pelle Pohlak (46. Reio Alt), Mario Pruul, Sander Viira, Urmas Rajaver, Sander Seeman, Margus Rajaver, Sander Laht, Maarek Suursaar, Mario Stern (59. Elari Valmas), Eerik Poopuu (70. Reivo Vinter).
Vahetusmängijad: Elari Valmas, Reio Alt, Reivo Vinter, Reiko Mäeorg.

FCI Tallinn U21: Aleksandr Kraizmer, Denis Maksimenko, Artjom Rõžkov, Andrei Grigorjev, Evgeny Spiridonov, Nikita Grankin, Nikita Vashchenko (52. Kirill Leontjev), Artjom Lugovoi, Aleksei Šved, Alan Mones, Artjom Ostrovski.
Vahetusmängijad: Kirill Leontjev.

Kohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Rasmus Maalinn, Kert Pulst