Meeskonnaga liitus Silver-Alex Kelder

Autor: Alver, 16 veebruar, 2019

FC Kuressaarega liitus endine Tallinna JK Kalevi 23-aastane ründav poolkaitsja Silver-Alex Kelder, kes tahab lüüa vähemalt kümme väravat ja ta soovib aidata meeskonna Premium liigas minimaalselt kaheksandale kohale.

“Mul oli soov end Premium liigas proovile panna ja Kuressaare tundus selleks hea koht,” rääkis Silver-Alex Kelder, keda oli meeskonnas ees ootamas vana sõber Ranon Kriisa. “Tahan kindlasti saada ka võimalikult palju mänguaega. Olen hästi sulandunud, trennides on hea emotsioon ja huumor on tasemel.”

Peatreener Jan Važinski ütles, et Silver-Alex Kelder on Kure mängijatele tuttav juba esiliiga mängudelt Tallinna JK Kaleviga, kui ta mängis number 10 positsioonil või ääreründajana. „Siis oli ta mängija, kes ei andnud kaitsjatele kunagi võimalust rahulikult toimetada,“ märkis Važinski.

„Silver-Alex otsib ja tahab võitlust ning oskab kahevõitlust võita. Nendes mängudes, mis Silver-Alex meie eest mängis oli ta selles elemendis hea. Samas on tal ka väga hea tehnika ja mängulugemine on korralik ning ta oskab olukordi lahendada.“

Jan Važinski sõnul on Silver-Alex Kelder trennis ka korralikult tööd teinud ja ta on motiveeritud Premium liigas FC Kuressaare eest mängima. „Ta ise pakkus ennast ja katseperioodil jäi väga hea mulje. Silver-Alex teeb meie pingi kindlasti pikemaks ja konkurents läheb tihedamaks.

Ta on ründav poolkaitsja ja saab olla vajadusel ka ründaja. Ta on ka päris hea õhuvõitluses,“ märkis peatreener.