Meeskond võitis Tuleviku

Autor: Alver, 2 veebruar, 2019

FC Kuressaare sai Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitaval Taliturniiril teise võidu, kui alistas Viljandi JK Tuleviku kaotusseisust 2:1.

Esimesel poolajal domineeris väljakul kindlalt Kuressaare ja asjad hoiti kontrolli all ka suuremas osas teisest. Mänguseisu viigistas Sander Laht ja meeskonna 2:1 võiduvärava lõi Karl Ivar Maar.

“Tegime eelmise mänguga võrreldes sammu edasi,” rääkis peatreener Jan Važinski, lisades, et paremini võiks mängida rünnaku lõppfaasis. “Meil oli parem pressing, palliga olime enesekindlamad ja vastasest igas komponendis paremad. Aga tahan, et enne hooaja algust oleks veel mitmed asjad palliga ja pallita mängus paremad.”

Jan Važinski sõnul on tegelikult praegu tehtud tugevaid trenne ja mängitud on koormuse pealt. Seepärast pole mängijate jalad veel kõige värskemad. “Jätkame tööd,” märkis ta. “Mängud annavad meile siiski infot ja arutame kuidas veel paremini teha. Midagi sellist, mis hirmutaks ei ole, samas pole ka midagi, mis oleks okei. On hea, et oleme eelmise aastaga võrreldes konkurentsivõimelisemad.”

Mängisid: Amor Luup, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Magnus Karolfeld, Mario Pruul, Märten Opp, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Otto-Robert Lipp, Ranon Kriisa, Rasmus Saar, Rauno Tutk, Reivo Vinter, Sander Laht, Sander Seeman, Sander Viira, Silver Alex Kelder, Sten Penzev.