Meeskond alistas Taliturniiril Maardu

Autor: Alver, 20 jaanuar, 2018

FC Kuressaare võitis EJL sisehallis mängitaval hooaja ettevalmistaval Taliturniiril mulluse esiliiga võitja Maardu Linnameeskonna 2:0.

“Kui võtame eelmise aasta mil kaotasime Maardule kõik neli mängu ja tegu oli väga ebamugava vastasega, siis nende võitmine on kindlasti positiivne,” märkis FC Kuressaare peatreener Jan Važinski.

FC Kuressaare võitis esimese poolaja Maarek Suursaare väravast 1:0. “Võib meestega rahul olla,” rääkis Jan Važinski. “Meil oli distsipliin nii palliga kui ilma ja väravavõimalusi oli ka piisavalt.”

“Teisel poolajal suutsime samamoodi jätkata 15-20 minutit, siis kippus mäng lagunema. Pigem püüdsime ise lüüa teist väravat, kui mõtlesime nende viigiväravale. Distsipliin kadus, kuigi initsiatiiv oli üldiselt meie käes ja väravavõimalusi rohkem. Lõpuks lõi Kristo Kallas ka teise ära.”

Jan Važinski sõnul on kindlasti positiivne, et taga suudeti null hoida. “Aga eelmise mänguga võrreldes tegime rünnakul sammu edasi, kuigi kaitses oli täna vigu, mida edaspidi on vaja parandada.”

Protokoll:
19. jaanuaril kell 19.30 EJL-i jalgpallihallis

FC Kuressaare – Maardu Linnameeskond  2:0 (1:0)
Väravad: 39. Maarek Suursaar, 78. Kristo Kallas
Hoiatused: 68. Sander Viira – 74. Klimenti Boldõrev, 80. Vladislav Ogorodnik

Kuressaare: Ingmar Paplavskis, Renno Soosaar, Mairo Miil, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Karl Ivar Maar (76. Georg Ander Sild), Sander Seeman (62. Märten Opp), Karmo Paju (54. Margus Rajaver), Maarek Suursaar (65. Mario Stern), Eerik Poopuu (72. Kristo Kallas).
Varus: Märten Opp, Margus Rajaver, Georg Ander Sild, Kristo Kallas, Mario Stern.

Maardu: Ilja Kassjantšuk (65. Artjom Jakovlev), Anton Aristov (70. Sergei Zabelo), Klimenti Boldõrev, Deniss Malov (60. Jevgeni Novitski), Jaroslav Dmitrijev (46. Rain Aasmäe), Deniss Kovtun (57. Daniil Lebedev), Nikita Brõlin, Ilja Zelentsov, Vladislav Ogorodnik, Vitali Gussev, Vadim Šalabai.
Varus: Artjom Jakovlev, Daniil Lebedev, Deniss Kotov, Rain Aasmäe, Jevgeni Novitski, Sergei Zabelo.