18.02.2017

Meeskond viigistas halliturniiril Tammeka duubliga (lisatud protokoll)

Tallinnas EJL jalgpallihallis hooajaeelsel Taliturniiril tegi  FC Kuressaare väravaterohkes mängus Tartu JK Tammeka U21 võistkonnaga 3:3 viigi.

Sander Viira tunnistas, et midagi positiivset pole. “Meeste vorm võiks sellel hetkel juba parem olla,” lausus ta. “Ka mängupilt peaks väljakul parem olema, sest eelmisel aastal olime samal ajal paremas seisus. Samas oleme me mänginud alati erineva koosseisuga, katsetanud ja otsinud.”

Mängu alustati kehvalt, kui vastasel lasti keskväljal domineerida ja nii jäädi ka 0:1 kaotusseisu. Poolaja lõpus saadi juba paremini mängu sisse ja Pelle Pohlak lõi enne puhkama minekut seisuks 1:1.

Teise poolaja algul tehti mõned positsioonide vahetused ning esmakordselt sellel aastal tuli väljakule Sander Laht . Mäng saadi hästi käima ning Tõnis Koppeli ja Maarek Suursaare väravatest asuti 3:1 juhtima. Saarlastel oli veel mitu head võimalust mäng lõplikult enda kasuks pöörata, kuid eesmärgini kahjuks ei jõutud. Paraku lasti hoopis vastasel viimastel minutitel viigistada.

“Lõpus väsisime ära,” tõdes Sander Viira. “Eduseisus jäime ise liialt ründavaks, olime suurte jõududega ees, kuid realiseerimine jättis soovida. Selle asemel oleks võinud pisut kaitsvamalt tegutseda.”

Tammeka vastu mängisid: Enri Nurmik, Urmas Rajaver, Elari Valmas, Sander Viira, Reivo Vinter, Tõnis Koppel, Maarek Suursaar, Pelle Pohlak, Miikael Tuus, Eerik Poopuu, Märten Opp, Sander Laht, Ott Torn ja Glen Põld.

Protokoll EJL kodulehelt siit

Järgmise nädala pühapäeval kohtutakse Taliturniiri viimases matšis Kohtla-Järve JK Järvega ning juba 2. märtsil võõrustatakse Kuressaare kunstmurul Esiliiga avavoorus Rakvere JK Tarvase meeskonda.