Meeskond sai Viljandi Tuleviku vastu kindla võidu

Autor: Alver, 27 jaanuar, 2018

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud Taliturniiri kohtumises võitis FC Kuressaare Premium liiga klubi JK Viljandi Tulevik 5:3.

Meeskond jäi küll kohtumises 0:1 kaotusseisu, kuid Karl Ivar Maari kahest ning Karmo Paju ja Mario Sterni väravatest saadi edu 4:1 ja vaheajale mindi 4:2 eduseisul. “Mehed polnud mänguks tegelikult valmis, sest meie esimene normaalne rünnak tuli alles kümnendal minutil ja isegi ebaloogiliselt saime 4:1 ette,” rääkis peatreener Jan Važinski asemel meeskonda juhendanud Sander Viira.

“Tegelikult me kaotasime esimese poolaja, sest häälestus oli peatreeneri puudumisel (noortega Riia turniiril) olematu. Treeningkoormuste pealt on raske mängida, aga midagi ei ole teha, on vaja pingutada.”

Teisel poolajal viis Maarek Suursaar FC Kuressaare juhtima 5:2. “Saime kaitse pidama ja rünnakud jooksid,” lausus Sander Viira, kelle sõnul on Premium liiga meeskonna võitmisest siiski ennatlik järeldusi teha.

“Selle seisu pealt on isegi ohtlik mõelda, et oleme end kusagil tõestanud,” märkis ta, lisades, et suurelt võidetud esimesel poolajal oli mäng siiski liiga robustne ja eduseisus oleks pidanud tagasi tõmbama, selle asemel, et lahtist mängu jätkata.

Meeskonda kuulusid: Eerik Poopuu, Elari Valmas, Ingmar Krister Paplavskis, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Kristo Kallas, Maarek Suursaar, Mairo Miil. Margus Rajaver, Mario Stern, Märten Opp, Renno Soosaar, Rasmus Saar, Sander Seeman, Sander Viira, Mario Pruul ja Rait Hansen.