Meeskond lõpetas Taliturniiri võidukalt

Autor: Alver, 9 veebruar, 2019

Hooajaks valmistuv FC Kuressaare meeskond kohtus Tallinnas EJL sisehallis mängitava Taliturniiri viimases kohtumises FC Elvaga ja võitis 4:0.

“Olime mängus domineerivamaks pooleks,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Mingitel hetkedel lubasime ka neil palli hoida, aga kui võrrelda sügiseste üleminekumängudega, siis polnud mõlemal poolel pinget ja mängiti ründavat jalgpalli.”

Esimesel poolajal viisid Kure 2:0 juhtima Rasmus Saar ja Märten Pajunurm, teise lõpus lisasid Karl Ivar Maar ja Silver Alex Kelder veel kaks. “Elva andis meile palju ruumi ja me oleks pidanud seda paremini ära kasutama,” rääkis Jan Važinski.

“Aga meeldib, et meie uutel meestel läheb kohanemine hästi. Magnus Karofeld juhendab tagant hästi, Rauno Tutk mängis 60 minutit korraliku tasemega, Märten Pajunurm andis kaitsele palju juurde ning Silver Alex Kelder lõi värava ja andis väravasöödu.”

Jan Važinski lisas, et meeskonna mängus andis siiski veel tunda see, et treenitakse jätkuvalt suurte koormustega ja vajalikku värskust veel ei ole. “Aga töö käib ja püüame vigu parandada,” lausus ta.

Koosseis: Magnus Karofeld, Elari Valmas, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Mairo Miil, Märten Opp, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Ranon Kriisa, Rasmus Saar, Rauno Tutk, Reivo Vinter, Sander Laht, Sander Seeman, Silver Alex Kelder ja Sten Penzev.