FC Kuressaare

Meeskond lõpetas hooaja Rakveres

Esiliiga hooaeg lõppes FC Kuressaarele Rakveres, kui seal tunnistati JK Tarvase 3:0 paremust. Kokkuvõttes saadi liigas viies koht ja kohtumine jäi viimaseks Urmas Rajaverile.

Rakvere linnastaadionil mängitud kohtumises võitsid võõrustajad esimese poolaja Siim Rannamäe 23. ja 41. minuti väravatest 2:0, 77. minutil vormistas lõppskoori Taavi Trasberg.

“Mäng oli tegelikult tasavägine,” tunnistas meeskonda juhendanud Martti Pukk. “Rakvere püüdis mängis lihtsamalt ja kindla peale. Nendel oli ikka midagi veel mängus ja neil õnnestus oma momendid ära lüüa. Meie poolt alla andmist ei olnud, aga midagi jäi ikkagi puudu. Nüüd tuleb kindlasti natuke puhata ja siis saab edasi mõtlema hakata.”

Esiliiga 36. voor
Pühapäev, 05.11.2017 kell 13:00 Rakvere linnastaadion

Mänguolud: +7, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajad: 150

Rakvere JK Tarvas – FC Kuressaare 3:0 (2:0)
Väravad: 23., 41. pen. Siim Rannamäe, 77. Taavi Trasberg

Hoiatused: 71. Elari Valmas

Rakvere JK Tarvas: Artem Levizi, Joosep Juha, Kaarel Saar (68. Elar Tovstik), Taavi Münter, Madis Reimal, Mihkel Gull (70. Taavi Trasberg), Dmitrii Baikov, Mario Kuokkanen, Joonas Ljaš, Siim Rannamäe, Elar Tovstik.
Vahetusmängijad: Sander Susi, Toomas Kiis, Chris Martin, Mihkel Saar, Taavi Trasberg, Sten Tammik, Germo Sivard.

FC Kuressaare: Roland Kütt, Urmas Rajaver (72. Reio Alt), Sander Viira, Mario Pruul (46. Märten Opp), Pelle Pohlak, Karmo Paju (46. Elari Valmas), Sander Seeman, Sander Laht, Eerik Poopuu, Margus Rajaver, Tõnis Koppel (46. Maarek Suursaar).
Vahetusmängijd: Reio Alt, Maarek Suursaar, Märten Opp, Elari Valmas.

Väljakukohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Alo Rosme