Meeskond kaotas Taliturniiril Paidele

Autor: Alver, 20 jaanuar, 2019

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud Taliturniiri kohtumises kaotas FC Kuressaare  Paide Linnameeskonnale 0:4.

“Kohe oli näha, et Paide pakkus hoopis teistsuguse tempo, kui eelmisel korral Vaprus,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Sellel hetkel, kus me praegu oma ettevalmistuses oleme, oli see meile liiast ja oli raske mäng. Samas andis tunda, et meil puudusid Märten Opp, Ranon Kriisa, Karl Ivar Maar ja Elari Valmas, mistõttu saime teha vähem vahetusi.”

Jan Važinski hinnangul löödi meile väravad mängijate individuaalsetest eksimustest ja seepärast tuleb mitmedki mänguelemendid uuesti üle vaadata ja meelde tuletada. “Aga Vaprusega mänguga võrreldes oli pilt siiski juba parem. Meeskondlikult mängisime just esimesel poolajal pallita palju paremini,” tõdes Jan Važinski.

Meeskonna väravas seisis seekord eelmise hooaja FC Flora põhiväravavahina lõpetanud Magnus Karofeld, kes võib tulla FC Florast laenule. Jan Važinski sõnul Karofeldil sisselastud väravates süüd ei olnud, pigem päästsid tema tõrjed hoopis hullemast.

FC Kuressaare: Magnus Karofeld (69. Ronald Kütt), Rasmus Saar (63. Sten Penzev), Ranon Kriisa, Sander Viira, Mairo Miil (46. Kristjan Moorats), Oliver Rass, Sander Seeman, Amor Luup (46. Karmo Paju), Rauno Tutk (46. Aivar Jäns), Sander Laht, Maarek Suursaar (69. Andero Kivi).

Varus: Ronald Kütt, Mario Pruul, Aivar Jäns, Karmo Paju, Kristjan Moorats, Andero Kivi, Sten Penzev.