Meeskond jätkas Taliturniiril võidukalt

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitaval Taliturniiril võitis FC Kuressaare meeskond JK Tallinna Kalevi 2:0.
“Jätkasime oma taktikalise skeemi harjutamist,” rääkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et kuna vastane polnud oma parimas koosseisus, siis on objektiivset hinnangut keeruline anda.
“Eeskätt püüdsime parandada eelmises kohtumises tehtud vigu ja vaatasime need varem videolt üle. Saime hakkama, sest kontrollisime mängu, pressing toimis, jõudsime kiirelt kaitsesse ja lõime ka väravad.”
Mänguskoori avas esimesel poolajal Märten Pajunurm ja vastane jäi vähemusse. Teisel poolajal suurendas Sander Laht eduseisu 2:0-le. Kohtumise lõpus mängis Kalev kahe mehelises vähemuses.
“Meil oli juba mängu alguses võimalus kolm väravat ära lüüa,” rääkis Roman Kožuhhovski, kelle sõnul on vahel lihtsam mängida täiskoosseisu vastu, kui kahe mehelises ülekaalus. Samas tunnustas peatreener oma meeskonda distsiplineeritud mängu eest.
Algkoosseisus alustas seekord kohtumist Nevil Krim. “Temast saab kindlasti Kure mängija,” lausus Roman Kožuhhovski. “Nevil on teinud treeningul tõsist tööd, ta on mänguliselt saanud paremaks ja meeskond on ta hästi vastu võtnud.”
Peatreeneri hinnangul töö jätkub, kuid kindlasti on juba praegu saadud mäng-mängult  paremaks. “Üksteise mõistmine, nii minu kui meeskonna ja mängijate vahel on edasi läinud,” lausus Kožuhhovski, lisades, et kõik mängijad on suhtunud ettevalmistusperioodi väga professionaalselt.
Samas ei osanud ta veel öelda, kas meeskond on lõplikult komplekteeritud, kuid võimalusel oleks vaja veel meest äärele ja ründesse. Kui see ei õnnestu, siis tuleb lähtuda sisemistest reservidest.
Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Marko Lukka, Ranon Kriisa, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Silver Alex Kelder, Märten Opp, Mairo Miil, Nevil Krimm, Joonas Soomre ja Sander Laht. Vahetuses olid Elari Valmas, Rauno Tutk, Otto Robert Lipp, Sten Penzev, Tanel Neubauer, Igor Glubinski ja Michael Schjönning-Larsen.