Meeskond alustas halliturniiri kaotusega

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud kohtumises kaotas FC Kuressaare Pärnu JK Vaprusele 1:2.

Kuressaare asus esimesel poolajal Maarek Suursaare väravast 1:0 juhtima, kuid siis lasti pärnakatel vastata kahe tabamusega. Peatreener Jan Važinski ütles, et mõlemalt poolt oli lahtine mäng, kus rõhk oli rünnakul ja mured kaitsemänguga.

Teisel poolajal tegi Jan Važinski üheksa vahetust, ainsana said terve mängu kirja Elari Valmas ja Karmo Paju. Mäng muutus kinnisemaks ja võimalusi oli vähem. “On asju millega võib rahul olla, kuid täitsa rahul pole millegiga ja parandamise ruumi jagub,” rääkis peatreener.

“Eesmärk oli saada enesekindlust palliga ja pallita mängul. Oli esimene tõsine nädal ja tahtsin meeste koormust jagada, seepärast said nad enamus ühe poolaja.”

Koosseisu kuulusid Aivar Jäns, Amor Luup, Andero Kivi, Elari Valmas, Harald Nurmik, Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Kristen Lapa, Kristjan Moorats, Maarek Suursaar, Mairo Miil, Mario Pruul, Märten Opp, Miikael Tuus, Oliver Rass, Ranon Kriisa, Sander Laht, Sander Seeman, Sander Viira, Sten Penzev.